PDA

Επιστροφή στο Forum : skype



giannis - IKARIA
07-10-11, 22:33
καλησπέρα από Ικαρία. Μπορώ να ανακτήσω το Skype name μου μετα από φορμάτ ;; κατεβάζω το Skype και δεν μπορώ να βάλω το ίδιο όνομα που είχα πριν το φορμάτ .
:confused1::confused1::confused1::confused1::confu sed1::confused1::confused1::confused1:

moutoulos
07-10-11, 23:46
Γιατί βρε Γιάννη?. Αυτό που λες, δεν έχει σχεση με Format. O λογαριασμό σου, που αποτελείται
απο κωδικό, username ή το mail σου, δεν αποθηκεύονται στον υπολογιστή σου ...

Είσαι σίγουρος οτι βάζεις ο ίδιο ???.

kpap
07-10-11, 23:55
Γιάννη, μήπως προσπαθείς να ξαναφτιάξεις το λογαριασμό σου;

giannis - IKARIA
08-10-11, 13:49
Φίλε Γρηγόρη

κάνω download στο Skype όταν μου ζήτα το e-mail μου και το Skype name και βάλω το Skype name μου λέει ότι το όνομα χρησιμοποιείτε. Τώρα έφτιαξα άλλον λογαριασμό αλά για να ξέρω για την επόμενη φορά τη να κάνω ;;; :001_smile: :001_smile:

Hary Dee
10-10-11, 15:06
Είναι αυτό που σου είπε ο Κώστας. Κάπου παρακάτω πρέπει να είχε κουμπί σε περίπτωση που διαθέτεις ήδη ένα skype ID. Εσύ εκεί απλά προσπαθούσες να φτιάξεις καινούργιο ID...

giannis - IKARIA
11-10-11, 14:15
το ID ΕΙΝΑΙ είναι ο λογαριαζμος του skype ;;; και πώς κατευάζω το skype με τον ιδιο λογαριαζμό ;;;

stratos111
11-10-11, 14:49
Εγκαθιστάς ένα οποιοδήποτε Skype και βάζεις τα παλιά σου στοιχεία, Δεν κάνεις καινούργιο λογαριασμό.

Hary Dee
12-10-11, 01:57
το ID ΕΙΝΑΙ είναι ο λογαριαζμος του skype ;;;
Ναι. Είναι το αναγνωριστικό του λογαριασμού σου, όπως πχ ο λογαριασμός του mail σου έχει το μοναδικό gikaria@blabla.gr, έτσι και στο skype έχεις αυτό το μοναδικό ID.

και πώς κατευάζω το skype με τον ιδιο λογαριαζμό ;;; Όπως σου είπε ο Στράτος, δηλαδή κατεβάζεις το skype και μετά απλά κάνεις login με το ID σου.