PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρωτοχρονιάτικη κλήρωση δώρων 2012. Θα γίνει?



robotakias
19-12-11, 20:34
Προς τους αγαπητούς moderators του site!

Θα επαναληφθεί κάτι τέτοιο? :001_rolleyes:

leosedf
19-12-11, 21:45
Ναι αλλα με dildo's που θα έχουν το λογότυπο του hlektronika.gr χαραγμένο πάνω..

Προς το παρών δεν έχω ενημέρωση, το αφεντικό μάλλον θα μας διαφωτίσει σύντομα.

PCMan
20-12-11, 00:52
Ναι αλλα με dildo's που θα έχουν το λογότυπο του hlektronika.gr χαραγμένο πάνω..

Προς το παρών δεν έχω ενημέρωση, το αφεντικό μάλλον θα μας διαφωτίσει σύντομα.

Εεεεεε....όταν λές dildo...τι εννοείς?

kaptenlouna
20-12-11, 08:36
Εεεεεε....όταν λές dildo...τι εννοείς?

Τον καλύτερο φίλο της γυναίκας.....

gRooV
21-12-11, 22:12
καλησπέρα,
κλήρωση δεν θα γίνει φέτος!

agis68
22-12-11, 12:48
ε ρε φτωχιες!!!!:001_tt2:

takisegio
22-12-11, 13:31
εχουν μπει τοσα μελη που ειναι καταστηματα.δεν ΜΠΟΡΟΥΝ να δωσουν καποιες προσφορες;;;;;καλη η διαφημιση .........αλλα......!!!!!
ΑΤΙΜΗ ΤΡΟΙΚΑ

leosedf
22-12-11, 14:47
Αν ρωτήσετε εμένα... Καλύτερα που δεν έγινε.
Δεν αξίζει τον κόπο.

robotakias
22-12-11, 23:34
Αν ρωτήσετε εμένα... Καλύτερα που δεν έγινε.
Δεν αξίζει τον κόπο.

Γιατί το λές αυτό?

gRooV
23-12-11, 10:05
γιατί πιο πολύ είναι το κόστος να στείλω 20 δέματα στους νικητές παρά η αξία του περιεχομένου.
του χρόνου θα κάνουμε κάτι διαφορετικό που έχουμε σκεφτεί.. ίσως νωρίτερα.

leosedf
23-12-11, 11:21
Αν είναι να πακετάρεις 5 LED και να το στείλεις η ένα κολλητήρι των 3 ευρώ τα μεταφορικά και μόνο είναι πιο πολλά.
Δυστυχώς οι εταιρίες δεν μπορούν (δύσκολες εποχές) η δε θέλουν να προσφέρουν κάτι πραγματικά που θα αξίζει τον κόπο.
Κρίμα γιατί ήταν και δωρεάν προβολή στο site.
Αλλά όπως λέει και το αφεντικό του χρόνου θα κάνουμε κάτι καλύτερο μόνοι μας.

SRF
23-12-11, 11:28
Καθαρά με χιουμοριστική διάθεση...
26959

:lool:

radioamateur
23-12-11, 11:51
γιατί πιο πολύ είναι το κόστος να στείλω 20 δέματα στους νικητές παρά η αξία του περιεχομένου.του χρόνου θα κάνουμε κάτι διαφορετικό που έχουμε σκεφτεί.. ίσως νωρίτερα.

Κύριε διαχειριστά τώρα δεχόμαστε και μετρητά... χα χα χα...:hahahha:

Και Χρόνια Πολλά και καλά...!!!

spyropap
27-12-11, 00:18
Εφέτος είμαι βοηθός του βασίλη και φέρνω τα δώρα..
http://www.hlektronika.gr/forum/showthread.php?t=53284&page=6&p=480032#post480032

Τι δεν σας αρέσουν; Ελάτε έχω δωρεάν ενέργεια για όλους - καυτή λάβα!
27028

giannis81
27-12-11, 10:13
Ο Αι Βασίλης έμαθα
δεν έρχεται εν τέλει
είναι παλιό το έλκηθρο
και ακριβά τα τέλη

takisegio
27-12-11, 14:57
εγω πιστευω πως οι εταιριες δεν θελουν να στειλουν καποιο δωρο.ΑΝ ΑΣ ΜΗΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΗ ΤΡΟΙΚΑΝΗ ΚΡΙΣΗ ΝΑ ΜΑΣ...... ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ.ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!

KOKAR
28-12-11, 09:53
μπορεί οι εταιρείες να έχουν σφίξει τα ζωνάρια αλλα μπορούμε εμείς να κάνουμε την προσφορά μας στο "χαρίζετε" και αυτό γιατι ειμαι σίγουρος
οτι όλοι μας έχουμε πράγματα που κάθονται στα συρτάρια μας και που δεν τα χρησιμοποιούμε , αυτα τα πράγματα μπορεί να ειναι χρήσιμα σε άλλα μέλη του φόρουμ
ας ψάξουμε λοιπόν όλοι μαζί να δούμε τι έχουμε και μπορούμε να δώσουμε.....

spyropap
28-12-11, 11:07
Συμφωνώ με τον Κώστα καλό είναι να ξεφορτωνόμαστε ότι δεν μας χρειάζεται πλέον.
Θα μπορούσα να στείλω με το ταχυδρομείο ένα κύκλωμα πομπό ή δέκτη ραδιοφώνου από αυτά που έχω στο ντουλάπι μου και δεν χρησιμοποιώ.
Όμως θα έπρεπε να δώσω 3 ε για κάτι που έχει μηδαμινή αξία. Νομίζω πως οι κινέζοι πωλούν δέκτες ραδιοφώνου από 1 ε..

Ένας άλλος τρόπος να χαρίσει κάποιος πράγματα είναι να τα αφήσει μέσα σε χαρτοκιβώτιο δίπλα σε κάδο ανακύκλωσης.
Απ ότι ξέρω είναι πολλοί οι αλλοδαποί συνάνθρωποι μας που ψάχνουν και μαζεύουν συσκευές κα πράγματα από τους κάδους και έπειτα φαντάζομαι πως τα πωλούν σε κάποιο παζάρι.

Εάν αυτό που έχεις να δώσεις έχει κάποια αξία άνω των 5 ε τότε μπορείς να το προσφέρεις σε ανθρώπους που γνωρίζεις.
Έστω ότι μαζεύουμε αρκετά δώρα, ποιος θα αναλάβει τα ταχυδρομικά τέλη;

Να γιατί ο Βασίλης δεν πήρε σύνταξη αλλά απόσυρση και άφησε εμένα στη θέση του.
Κι εγώ αυτό που κάνω είναι να στέλνω σε όλους δωρεάν Αιθερικές Κβαντικές Σκεπτομορφές.

Μην νομίζετε ότι είναι αστείο. Θα βγάλω στην αγορά προϊόν με εμφιαλωμένες Α.Κ.Σ που θα κάνει πάταγο.
Κάνουν λάθος αυτοί που νομίζουν πως δεν μπορώ να εμφιαλώνω ψυχές.

KOKAR
28-12-11, 11:41
Συμφωνώ με τον Κώστα καλό είναι να ξεφορτωνόμαστε ότι δεν μας χρειάζεται πλέον.
Θα μπορούσα να στείλω με το ταχυδρομείο ένα κύκλωμα πομπό ή δέκτη ραδιοφώνου από αυτά που έχω στο ντουλάπι μου και δεν χρησιμοποιώ.
Όμως θα έπρεπε να δώσω 3ε για κάτι που έχει μηδαμινή αξία. Νομίζω πως οι κινέζοι πωλούν δέκτες ραδιοφώνου από 1 ε..

Ένας άλλος τρόπος να χαρίσει κάποιος πράγματα είναι να τα αφήσει μέσα σε χαρτοκιβώτιο δίπλα σε κάδο ανακύκλωσης.
Απ ότι ξέρω είναι πολλοί οι αλλοδαποί συνάνθρωποι μας που ψάχνουν και μαζεύουν συσκευές κα πράγματα από τους κάδους και έπειτα φαντάζομαι πως τα πωλούν σε κάποιο παζάρι.

Εάν αυτό που έχεις να δώσεις έχει κάποια αξία άνω των 5 ε τότε μπορείς να το προσφέρεις σε ανθρώπους που γνωρίζεις.
Έστω ότι μαζεύουμε αρκετά δώρα, ποιος θα αναλάβει τα ταχυδρομικά τέλη;

Να γιατί ο Βασίλης δεν πήρε σύνταξη αλλά απόσυρση και άφησε εμένα στη θέση του.
Κι εγώ αυτό που κάνω είναι να στέλνω σε όλους δωρεάν Αιθερικές Κβαντικές Σκεπτομορφές.

Μην νομίζετε ότι είναι αστείο. Θα βγάλω στην αγορά προϊόν με εμφιαλωμένες Α.Κ.Σ που θα κάνει πάταγο.
Κάνουν λάθος αυτοί που νομίζουν πως δεν μπορώ να εμφιαλώνω ψυχές.

για αυτό θα πρέπει να γίνονται τοπικές συναλλαγές, δηλαδή να γίνετε με συνάντηση οπότε Θεσσαλονίκη με Θεσσαλονίκη , η Πάτρα με Πάτρα κ.λ.π
έτσι και θα γίνει η δουλειά μας και θα γνωριστούμε μεταξύ μας.....

ΚΥΡΙΑΚΟΣ 69
28-12-11, 17:38
Κύριε διαχειριστά τώρα δεχόμαστε και μετρητά... χα χα χα...:hahahha:

Και Χρόνια Πολλά και καλά...!!!

Πολύ πετυχημένο ..... :hahahha:

Ναι.... Δεχόμαστε μέσο Paypal , ακόμα και ταχυδρομική επιταγή.:biggrin:
Εαν και το καλύτερο δώρο για φέτος είναι η απαλλαγή πληρωμής του λογαριασμού ΔΕΗ για το δίμηνο Ιανουαρίου Φεβρουαρίου 2012.

kypreos
01-01-12, 18:48
καλό νέο έτος ! :) οσο για την ΔΕΗ ολλη την περιμένουμε.. ps.κρίμα που δεν πουλάνε ατομικές πυρηνικες γεννήτριες .. ποιο φτηνά θα μας καθότανε ..

kx5
01-01-12, 19:00
μπορεί οι εταιρείες να έχουν σφίξει τα ζωνάρια αλλα μπορούμε εμείς να κάνουμε την προσφορά μας στο "χαρίζετε" και αυτό γιατι ειμαι σίγουρος
οτι όλοι μας έχουμε πράγματα που κάθονται στα συρτάρια μας και που δεν τα χρησιμοποιούμε , αυτα τα πράγματα μπορεί να ειναι χρήσιμα σε άλλα μέλη του φόρουμ
ας ψάξουμε λοιπόν όλοι μαζί να δούμε τι έχουμε και μπορούμε να δώσουμε.....
Πλάκα πλάκα θα μπορούσε να γίνει μια κλήρωση με κάποια καλά αντικείμενα. Παράδειγμα: ένας παλιός σταθμός κόλλησης της TELE που έχω παροπλισμένο και κάθεται.