PDA

Επιστροφή στο Forum : DX SHOPPING ΚΑΛΟ;



takhs764
13-10-12, 12:00
γεια σας εχει αγορασει κανεις απο αυτο το μαγαζι?
εαν ναι τη λεει?
θελω να παρω κατι χρεωνομαι τιποτα απο εδω?

leosedf
13-10-12, 14:11
H dealextreme είναι. Υπάρχουν διάφορες απόψεις μόνο φρόντισε να έχουν σε στοκ αυτό που θέλεις.

nestoras
13-10-12, 14:55
Ψωνίζω αρκετά συχνά από εκεί διάφορα μπιχλιμπίδια. Διάβαζε πρώτα τα reviews από τους χρήστες πριν παραγγείλεις κάτι που μπορεί να σου φαίνεται καλό. Έλεγξε μόνο να μην είναι "sold out" γιατί τότε ένας θεός ξέρει πότε και αν θα ξαναφέρουν αυτό που θες!
Χρόνος παράδοσης: περίπου 20 μέρες και το πιο σημαντικό, ότι και να παραγγείλεις δεν έχει έξοδα αποστολής!
Έχω ψωνίσει πάνω από δέκα φορές και δεν είχα κανένα πρόβλημα ως τώρα. Δεν εχεις να χάσεις και τίποτα αν για αρχή παραγγείλεις κάτι μικρό!

αλπινιστης
13-10-12, 16:38
Εχω παρει αρκετες φορες, ειχαμε αρκετα προβληματα στις παραδοσεις τους του τυπου:
Παραγγειλα ενα 4 pack και μου εστειλαν ενα τεμαχιο αντι για 4.
Μου εστειλαν ενα ειδος που δεν το ειχα παραγγειλει.
Τα τρια ειδη που δεν ειχαν ετοιμοπαραδοτα μου τα εστειλαν λιγες μερες μετα.
ΟΜΩΣ: Σε ολα ανταποκριθηκε το customer service χωρις γκρινια και χωρις πολλα πολλα.
Μου εστειλαν εκ νεου το 4pack (οποτε ειχα 5 τεμαχια ενω ειχα πληρωσει 4!),
μου χαρισαν το ειδος που εστειλαν κατα λαθος! (Screen guard οθονης για ipad -το θελει κανεις?)
και εν τελει 1,5 μηνα μετα ειχα το πληρες της παραγγελιας. Αν δεν βιαζεσαι, ειναι καλα και φθηνα.

JOUN
13-10-12, 18:17
Αν δεν βιαζεσαι, ειναι καλα και φθηνα.
Αυτο ειναι ολο το μυστικο..
Να συμπληρωσω οτι τωρα τελευταια φερνουν και πολυ φθηνα εξαρτηματα:Συλλογη αντιστασεων, διοδων,διακοπτων σταθεροποιητων βυσματων κλπ. κλπ. σε τιμες χωμα..

Neuraxia
13-10-12, 19:35
Είχατε κανένα θέμα με τελωνείο ?

JOUN
13-10-12, 20:04
Μπα σε καμμια περιπτωση..

αλπινιστης
13-10-12, 21:23
Ουτε εγω.