PDA

Επιστροφή στο Forum : [Video] Νέος διαδικτιακός διαγωνισμός του Ευτύχη Μπλέτσα (απο "Η κουζίνα της μαμάς")



Synth84
13-10-12, 22:14
http://www.youtube.com/embed/oH5AQjJgOH4

Το τραγούδι και αυτό video διμιουργίθικαν για τον διαγωνισμό του Ευτύχη Μπλέτσα που διοργανώνει μέσα απο το channel του στο youtube.
Δείτε, ακούστε, και εαν σας αρέσει κάντε like!

GeorgeVita
13-10-12, 22:21
...εαν σας αρέσει κάντε like!
Που να κάνουμε like;

Synth84
13-10-12, 22:29
Που να κάνουμε like;
Πάνω στο video στο youtube. To κουμπάκι thumb up...

GeorgeVita
13-10-12, 22:33
Πάνω στο video στο youtube. To κουμπάκι thumb up...
Δεν το δέχεται, μου γράφει "Sign in or sign up now!" άρα θέλει λογαριασμό που δεν έχω.
Δώσε μου τα δικά σου στοιχεία να συνδεθώ και να ψηφίσω.

KOKAR
14-10-12, 00:36
και μετά βάλε τα και σαν "μπανερακι" στο φόρουμ... :hahahha:

chris73
14-10-12, 18:02
Τελικά βρέθηκα σην σκοτεινή πλευρά του ηλεκτρονικά.gr.....

GeorgeVita
14-10-12, 19:16
Τελικά βρέθηκα σην σκοτεινή πλευρά του ηλεκτρονικά.gr.....
Μη τον κατηγορείς, ήθελε απλά μερικούς ψήφους επιπλέον, αλλά δεν έχουμε φτιάξει όλοι μας λογαριασμούς παντού!

chris73
14-10-12, 19:39
Και εγώ έχω κάτι βίντεο εκεί αλλά δεν βγήκα εδώ μέσα να ζητάω ψήφους, ακόμη και αν ήταν στενά ηλεκτρονικό το θέμα δεν θα το έκανα.

vasilllis
14-10-12, 21:52
οσοι εχετε gmail μπαινει και με αυτο τον λαγαριασμο.

Synth84
15-10-12, 11:00
Δώσε μου τα δικά σου στοιχεία να συνδεθώ και να ψηφίσω.
Απο κάθε account μόνο ένα like μπορεί να γίνει.:wiink:



Μη τον κατηγορείς, ήθελε απλά μερικούς ψήφους επιπλέον, αλλά δεν έχουμε φτιάξει όλοι μας λογαριασμούς παντού!
Ναι, και το είπα ξεκάθαρα χωρίς να κρύβομαι.



Και εγώ έχω κάτι βίντεο εκεί αλλά δεν βγήκα εδώ μέσα να ζητάω ψήφους, ακόμη και αν ήταν στενά ηλεκτρονικό το θέμα δεν θα το έκανα.
Όπως αναφέρω πρόκειται για διαγωνισμό. Διαφορετικά ούτε κι εγώ θα το έκανα.:001_smile:

GeorgeVita
15-10-12, 11:29
Να διευκρινίσω ότι ο προβληματισμός μου δεν είναι ότι διάλεξες τον Ευτύχη για το πρώτο σου σχόλιο σε ένα τεχνολογικό forum αλλά γιατί προφανώς θεωρείς σίγουρο ότι έχουμε λογαριασμούς youtube, gmail, facebook, tweeter, κλπ. με πιθανή την συμμετοχή μας στην προτροπή σου για ψηφοφορία, δηλαδή το πλήρες "virtual reality".

Εχεις σκεφθεί ότι ο Ευτύχης κάνει απλά τη δουλειά του να "πουλάει τη φάτσα του" μέσω των συνταγών και να εισπράττει ποσοστά από τις εταιρείες που παράγουν τα snacks του; Γιατί θεωρείς "χρήσιμη" τη συμμετοχή μας σε αυτό; Επειδή είναι συμπαθητικός τύπος ή γιατί έχει ωραία γεύση το snack με σύκο;

Σε κάθε περίπτωση αυτά δεν είναι ευθυγραμμισμένα με την αυτοπόλωση καθόδου ...

Τελικά είσαι ο δημιουργός του μουσικού θέματος; Αν ναι συγχαρητήρια για την μουσικο-συνθετική ικανότητά σου!

chris73
15-10-12, 14:46
[QUOTE=GeorgeVita;560123]
Σε κάθε περίπτωση αυτά δεν είναι ευθυγραμμισμένα με την αυτοπόλωση καθόδου ...
QUOTE]

:lool:

Synth84
16-10-12, 18:38
To link του video ανανεώθηκε. Γιατί δεν μπορώ να κάνω edit το πρώτο post?


http://www.youtube.com/embed/b8TOY0KHn0g

Synth84
16-10-12, 18:54
θεωρείς σίγουρο ότι έχουμε λογαριασμούς youtube, gmail, facebook, tweeter, κλπ. με πιθανή την συμμετοχή μας στην προτροπή σου για ψηφοφορία, δηλαδή το πλήρες "virtual reality".

Εχεις σκεφθεί ότι ο Ευτύχης κάνει απλά τη δουλειά του να "πουλάει τη φάτσα του" μέσω των συνταγών και να εισπράττει ποσοστά από τις εταιρείες που παράγουν τα snacks του; Γιατί θεωρείς "χρήσιμη" τη συμμετοχή μας σε αυτό; Επειδή είναι συμπαθητικός τύπος ή γιατί έχει ωραία γεύση το snack με σύκο;

Δεν θεωρώ κάτι σίγουρο. Μόνο λογαριασμό gmail χρειάζεται. Όποιος έχει κάνει απλά ένα "like" (ή dislike ανάλογα). Όποιος δεν έχει, κανένα πρόβλημα.
Τα γνωρίζω όλα αυτά που λες. Το σημαντικότερο για εμένα είναι να ακουστεί η μουσική μου. Και να ακούσω σχόλια εδώ από συναδέλφους.



Τελικά είσαι ο δημιουργός του μουσικού θέματος; Αν ναι συγχαρητήρια για την μουσικο-συνθετική ικανότητά σου!

Ακριβώς. Σε ευχαριστώ.