PDA

Επιστροφή στο Forum : προβλημα με το μαρκετ του xperia x8



tzo
25-10-12, 17:19
γεια σας παιδια.εχω ακομα ενα προβλημα με xperia x8 αλλα αυτη τη φορα ειναι του ξαδερφου μου!ειναι για την εφαρμογη market που εχουν ολα τα android..αυτος δεν ενδιαφερεται πολυ γι αυτο αλλα εγω επιμενω να του το φτιαξω...

λοιπον ας παμε στο "ψητο" τωρα...
μολις ανοιγω το μαρκετ μου ζηταει λογαριασμο..ο φιλος μου δεν εχει...τοτε του φτιαχνω ενα απο εκει... παταω συνδεση ...ενω ειμαι συνδεδεμενος στο διαδικτυο, μου βγαζει οτι δεν ειμαι συνδεδεμενος σε καποιο δικτυο... παταω συνεχεια, με βγαζει τα διαθεσιμα wifi, παταω αυτο που ειχα πριν και ...παλι τα ιδια!δοκιμαζω να βαλω τον δικο μου λογαριασμο ....τιποτα παλι το ιδιο.μετα ψαχνω για κανα update αλλα ολα ηταν για πιο καινουρια εκδοση android..

μηπως υπαρχει λυση σε αυτο η καποια ληψη,συμδεσμος η σαιτ που να το εχει που να υποστηριζεται ΚΑΙ απο την εκδοση android 2.4;(καπως ετσι)

ευχαριστω εκ των προτερων

panoz99
25-10-12, 17:44
μήπως φταίει από το modem σου??? Εγώ έχω ένα xperia Ray και μια μέρα δεν μου έκανε σύνδεση στο modem και το έκλεισα και το ξανάνοιξα και τώρα είναι κομπλέ...Ή ψάξε μέσα από τις ρυθμίσεις που έχει τους λογαριασμούς και τσέκαρε από κει τι παίζει...

tzo
25-10-12, 18:37
φιλε μου ξεχασα να σου πω οτι το εχω δοκιμασε ηδη σε 3 διαδικτυα...απο ρυθμισεις απο τοτε που το πηρε ο φιλος μου δεν το εχω αλλαξει καθολου

kwstas92
25-10-12, 18:50
Δοκιμασε να κανεις επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων.Θα χασεις ολες τις εφαρμογες και τις επαφες.Θυμησου να κανεις back up στην καρτα μνημης ετσι ωστε να μπορεις να τα επαναφερεις μετα.Λογικα θα στρωσει.Εμενα htc magic 1.5 χωρις δυνατοτητα για update οποτε τρωει κανενα τετοιο περιεργο σκαλωμα επανερχεται με επαναφορα.