PDA

Επιστροφή στο Forum : Ειναι τα Γερμανικα καλυτερα???



Samios60
25-11-12, 07:41
Μετα απο ενασυμιση χρονο λειτουργειας ...................39278

Κυριακίδης
25-11-12, 08:25
Σίγουρα είναι καλύτερα από κάθε άποψη ..... υπάρχουν και εξαιρέσεις π.χ. εγώ είχα πάρει θερμοπίστολο (σιλικόνης) της Bosch και στην 1η κιόλας χρήση μου έσκασε στα χέρια μου ! .... παρ όλα αυτά επιμένω ότι υπάρχουν εξαιρέσεις . Αν ήταν κάτι κινέζικο θα σκάσουν περισσότερες φορές στα χέρια σου.
Τι είναι ακριβώς το παραπάνω στην φωτό? για κουτί απλό διακλάδωσης μου θυμίζει αλλά πολύ περίεργο σχέδιο . ή είναι κάτι άλλο/

leosedf
25-11-12, 10:55
Εξήγησε μας το νόημα αυτής της δημοσίευσης για να μη διαγραφεί αν θέλεις.

Εκτός αν ο τύπος έκανε εγκατάσταση για κλάματα.

Samios60
25-11-12, 20:01
Ειναι φωτοβολταικο πανελ Γερμανικο και ξαφνικα μετα ενα χρονο λειτουργειας εσκασε ...αυτο τωρα αν δεν ενδειαφερει κανενα αυτο βγαλε μας σε παρακαλω μια λιστα του τι θεματα να ανοιγουμε χωρις την απειλη τις διαγραφης αν παλι νομιζεις οτι το συγκεκριμενο forum δεν με χωραει πες το ....δεν παρακαλαω κανεναν

Κυριακίδης
25-11-12, 20:55
Ειναι φωτοβολταικο πανελ Γερμανικο και ξαφνικα μετα ενα χρονο λειτουργειας εσκασε ...αυτο τωρα αν δεν ενδειαφερει κανενα αυτο βγαλε μας σε παρακαλω μια λιστα του τι θεματα να ανοιγουμε χωρις την απειλη τις διαγραφης αν παλι νομιζεις οτι το συγκεκριμενο forum δεν με χωραει πες το ....δεν παρακαλαω κανεναν

Βρε φίλε Πλούταρχε ... το θέμα είναι πως έτσι όπως το έθεσες έμοιαζε με "επίθεση" και δυσφήμιση απλά σε κάποιο προϊόν χωρίς να εξηγήσεις και περαιτέρω λόγους.
πραγματικά έκανες τόσο "μυστική " ερώτηση ... που εγώ στην φωτογραφία νόμισα ότι έβλεπα πλακάκια κουζίνας !!! και μια διακλάδωση περίεργη.
Την επόμενη ερώτηση σου βάλε ένα πιο κατατοπιστικό θέμα / τίτλος ...

Αν πιστεύεις ότι δεν έκανες εσύ κάποια "πατάτα" απευθύνσου σε αυτούς όπου το αγόρασες και θα έχει εγγύηση , να σου εξηγήσουν τους λόγους.
Το άνοιξες το κουτί να δεις τι χάλι έχει μέσα? ... το πάνελ λειτουργεί ακόμη? ... κάποια δίοδο αντεπίστροφη θα κάηκε και θα πρέπει να την αλλάξεις , αν δεν προχώρησε πιο μέσα η ζημιά. ή δεν έχεις βάλει μετά από άνοιγμα το στεγανό καπάκι του και μάζευε νερά μέσα.

agis68
25-11-12, 21:28
Πάντως πρέπει να μάθουμε γιατί κάηκε...για να προλάβουμε σπίτια ρωταω!