PDA

Επιστροφή στο Forum : Γαλάζιες Σημαίες



primeras
06-06-13, 12:41
Παιδιά εδώ (http://www.bathingwaterprofiles.gr/map) θα βρείτε καθαρές παραλίες σύμφωνα με την Ειδική Γραμματεία Υδάτων.

Καλό είναι που ολόκληρη σχεδόν η Ελλάδα μας είναι μπλε δηλαδή κατάλληλη.


Πάντως δεν μπορείτε να πείτε... είναι μια πολύ καλή απεικόνιση της ποιότητας των θαλασσών μας.



Άντε και καλά μας μπάνια!!!!!!!!!!!

Υ.Γ. Έτσι για την αντίσταση... που το καλούν και οι μέρες: Μου φαίνεται ότι είναι λίγο υπερβολικό να είναι εξαιρετική η θάλασσα στην Φρεαττύδα δίπλα στο λιμάνι του Πειραιά, εκτός αν κάτι μου διαφεύγει...

giwrgosss
06-06-13, 14:38
και θα γίνουν ακόμα πιο καθαρές και μπλε και χωρίς σκουπίδια ... σημάδι των καιρών ... πάντως και την μαρίνα τ καλαμαριάς την βγάζει εξαιρετική ποιότητα :w00t: που έχω δει σκατό να επιπλέει .... κάτι γιαγιάδες και παππούδες πάνε μόνο που αν τους ρωτήσεις θα σε πουν οτι έφτασαν αισίως τα 80 και οτι και να πάθουν κλαιν θα σου πουν ... :lool:

leosedf
06-06-13, 14:50
που έχω δει σκατό να επιπλέει ....
Χααααα χαχαχα χαααααα
Η αλήθεια είναι ότι παλιότερα αν πηδούσες μέσα εκεί η στο κέντρο πρώτα ακουγόταν ΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ (από το στρώμα κουράδας) και μετά ΠΛΑΑΑΑΤΣ.
Νομίζω ότι έχουν καθαρίσει όμως έτσι δεν είναι?

giwrgosss
06-06-13, 15:07
Νομίζω ότι έχουν καθαρίσει όμως έτσι δεν είναι? εχεχεχε μα για μετά το καθάρισμα μιλούσα είδα ενα σκατό στο ξέμπαρκο ... χαχαχα ... εχω την εντύπωση οτι τα σκατά και η αποχέτευση βγαίνουν μέσα μέσα στο κέντρο του θερμαικου ... δηλ ... αν δεις της επανωμης την έβαλαν με 2 άστρα ... φαντάσου ... σκατίλα χοχοχο .. ο μόνος λόγος να είναι εξαιρετική η πλαζ αρετσους είναι να την πέσεις με πολλές μπύρες στην αμμουδιά αλλά σε καμιά περίπτωση δεν βουτάς μέσα οσο και να τα έχεις κοπανίσει ...

leosedf
06-06-13, 15:15
Ε μπορεί να έχεσε κανένας από αυτούς που έπιναν μπύρες

giwrgosss
06-06-13, 15:23
χεχεχ ... οχι ρε ... αμμουδιά χέζεις σαν τα γατιά ... :biggrin: σιγά μην βάλεις τον κώλο σου να χέσει απο πάνω και πλιτσ πλιτσ να σε πιτσιλάει απο κάτω ... καλύτερα να σε πιτσίλαγαν πυρηνικά απόβλητα :lool::lool::lool:

agis68
06-06-13, 17:29
Ελα ρε βρωμισε το φορουμ!!!!!!!!!!!!!! πφφφφφφφφφφφφφφ!


αντε να κανω μπανιο εγω μετα.....(καπου στην Αττική).....


Μια φορά στη Θεσσαλονίνη...κατακαλόκαιρο.....λέω δεν πάω και ενα μπανιο? πάω Καλαμαρια (ενας παππους μου είπε οτι εινια σουπερ) παω και εχω να φάω κεμπαμπ από τοτε!!!!!!!!!!!!!!!!!1:001_tt2: