PDA

Επιστροφή στο Forum : AVTECH Καταγραφικο



age80
10-07-13, 11:54
Καλημερα
εχω ενα προβλημα με ενα καταγραφικο της AVTECH και συγκεκριμενα το AVC760Z
το προβλημα ειναι οτι ενω μπορω να διαβασω και να δω τα βιντεο που εχουν τραβηχθει μεσα απο το καταγραφικο οταν βγαλω τον δισκο και τον συνδεσω στον υπολογιστη δεν υπαρχει τπτ
ο δισκος (PATA) οταν μπω στην διαχειριση δισκων μου αναφερει οτι χρειαζεται initialise για να τον δει το λειτουργικο
τι μπορω να κανω ωστε να παρω τα δεδομενα απο τον σκληρο?

ioannischristo
10-07-13, 12:36
Άγγελε καλησπέρα,

1.Για να δεις καταγραφή όταν βγάλεις τον δίσκο από το καταγραφικό θα πρέπει να εγκαταστήσεις από το cd το σωστό λογισμικό
2. Βασική προϋπόθεση είναι να έχεις καταγράψει κάτι.
3. ο ευκολότερος τρόπος να για δεις playback να το δεις μέσω του καταγραφικού ή του Η/Υ
4. Συγνώμη άλλα το manual από την ηλεκτρονική μορφή του την διάβασες; Καμία σχέση με το έντυπο.

Για ότι θες στείλε μήνυμα

acmilangr
10-07-13, 12:55
Καλημερα
εχω ενα προβλημα με ενα καταγραφικο της AVTECH και συγκεκριμενα το AVC760Z
το προβλημα ειναι οτι ενω μπορω να διαβασω και να δω τα βιντεο που εχουν τραβηχθει μεσα απο το καταγραφικο οταν βγαλω τον δισκο και τον συνδεσω στον υπολογιστη δεν υπαρχει τπτ
ο δισκος (PATA) οταν μπω στην διαχειριση δισκων μου αναφερει οτι χρειαζεται initialise για να τον δει το λειτουργικο
τι μπορω να κανω ωστε να παρω τα δεδομενα απο τον σκληρο?

τα δεδομένα υπάρχουν αλλα προφανώς ειναι σε μορφή που δεν μπορούν να τα δούν τα Windows.

Νομίζω ότι θα πρέπει ο σκληρός να παραμείνει στο καταγραφικό και μέσω ethernet να "δείς" τα δεδομένα του σκληρού με πρόγραμμα της AVTECH η απλά μέσω IP

age80
10-07-13, 13:20
με το που εβαλα το λογισμικο της AVTECH και συνδεσα το ethernet ολα πηγαν ρολοι
νομιζα οτι τα δεδομενα θα φαινονταν αν κουμπωνα τον δισκο στο pc
σας ευχαριστω και τους δυο σας