PDA

Επιστροφή στο Forum : Χρόνια Πολλά - 25η Μαρτίου!!!



DGeorge
26-03-14, 09:00
Χτες, εκτός από τα 100στά Γενέθλια της Αριανάρας (http://www.hlektronika.gr/forum/showthread.php?t=75152), ήταν γενικότερα μιά Μεγάλη Γιορτή.
1) Παίδες, γιόρταζε η Ελλάδα μας!!
2) Γιόρταζε η Παναγία (και όλοι όσοι και όσες έχουν κάποιο ανάλογο όνομα)

Χρόνια Πολλά, σε όσους και όσες γιόρταζαν!
Παιδιά, εύχομαι να έχετε: Υγεία, Εργασία, κι Ευτυχία!
Να είσαστε πάντα καλά, ώστε να σας χαίρονται όσοι σας αγαπούν και τους αγαπάτε!

Samios60
26-03-14, 14:45
Χρονια πολλα σε ολους δοξα και τιμη στουν Ηρωες του 1821 που χαρη σε αυτους ειμαστε σημερα ελευθεροι απο τον Τουρκικο ζυγο

DGeorge
26-03-14, 16:07
Χρονια πολλα σε ολους δοξα και τιμη στουν Ηρωες του 1821 που χαρη σε αυτους ειμαστε σημερα ελευθεροι απο τον Τουρκικο ζυγοΡε Πλούταρχε... Γιά φαντάσου και πες μου!
Αν αυτοί οι ημίθεοι ήξεραν τι 'ΤΣΟΓΛΑΝΙΑ' θα ήταν, μετά από 197 χρόνια, στο τιμόνι της Πατρίδας, που λευτέρωναν......... Θα το έκαναν άραγε;
Να σφάζεσαι ΕΣΥ σε αγώνες ΑΝΙΣΟΤΑΤΟΥΣ, και Μέχρις Εσχάτων..... Για να έρθω ΕΓΩ, μετά ~200 χρόνια, να μπάσω τον εχθρό Κύριο, (και Αφέντη :wink:) με όλες τις απαραίτητες υπογραφές μου, χωρίς να χρειαστεί να ρίξει ούτε μισή ντουφεκιά (έστω και στον αέρα! )

Samios60
26-03-14, 16:24
αυτο ξαναπεστο Γιωργο ΤΣΟΓΛΑΝΙΑ ειναι ηπια λεξη ....τριζουν τα κοκκαλα των ηρωων .......ας ευχηθουμε να ερθουν στην εξουσια καποτε πραγματικοι πατριωτες και οχι προδοτες

matthew
26-03-14, 20:16
ας ευχηθουμε να ερθουν στην εξουσια καποτε πραγματικοι πατριωτες και οχι προδοτες Για να γίνει αυτό χρειάζεται ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΑΤΣΑΛΙ! ΟΧΙ τώρα, αλλά ΤΩΡΑ! Αλλιώς θα είναι πλέον αργά...