PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα σε PHPBB φόρουμ



john_b
02-07-14, 06:32
επειδή έχει κλείσει το ελληνικό σάιτ υποστήριξης, παίρνω από χτες, εντελώς ξαφνικά κάποιες γραμμές σφάλματος και δεν μπορώ να συνδεθώ, μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει:



[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/portal/includes/functions.php on line 532: Creating default object from empty value
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/portal/includes/functions.php on line 532: Creating default object from empty value
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/portal/includes/functions.php on line 532: Creating default object from empty value
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/portal/includes/functions.php on line 532: Creating default object from empty value
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/portal/includes/functions.php on line 532: Creating default object from empty value
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/portal/includes/functions.php on line 532: Creating default object from empty value
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/portal/includes/functions.php on line 532: Creating default object from empty value
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/portal/includes/functions.php on line 532: Creating default object from empty value
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/portal/includes/functions.php on line 532: Creating default object from empty value
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4693: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4694: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)

xqtr
02-07-14, 13:25
Υπαρχει κ το ξενο site που μπορεις να ρωτησεις.

Εκανες κατι συγκεκριμενο; μηπως εγινε στο server καποια αναβαθμιση πχ του php; πειραξες καποιο theme;

Το προβλημα ειναι μονο στον admin η σε ολους τους χρηστες;

john_b
02-07-14, 14:20
Στον server έγινε αναβάθμιση του php, αλλά έχει λίγο καιρό, δεν έγινε εχτές.
Έτσι ξαφνικά το παρουσίασε και έχει κλείσει και το ελληνικό φόρουμ υποστήριξης ρε γμτ...

thm
02-07-14, 14:52
Σε βοηθάει αυτό? http://stackoverflow.com/questions/8900701/creating-default-object-from-empty-value-in-php και http://www.php.net/manual/en/errorfunc.configuration.php#ini.error-reporting

Λογικά, αναβαθμίστηκε η PHP και για αυτό τα βλέπεις.

Μπορείς να ρυθμίσεις στο php.ini:
display_errors = Off

john_b
02-07-14, 15:43
Τελικά έκανα μια βίαιη αναβάθμιση (θα το έκανα κάποια στιγμή με την ησυχία μου) σε φόρουμ και πόρταλ (board3) και όλα καλά, όλα ανθηρά.
Ευχαριστώ παιδιά/
thm είμαστε σχεδόν γείτονες ε;

thm
02-07-14, 15:44
Μάνδρα είναι η δουλειά (και στην δουλειά είμαι την περισσότερη ημέρα). Να υποθέσω ότι είσαι Ελευσίνα ή Ασπρόπυργο?

katmadas
02-07-14, 17:26
Μαντρα - ελευσινα - hotel melissa και τσιπουρο κατω στην πλατεια....
Ωραια πραγματα..
Πηγαινα εκει στην J&J.
Μηπωε εισαι εκει?

thm
02-07-14, 17:41
Όχι. Εμείς πουλάμε κυρίως μοτέρ για γκαραζόπορτες και προϊόντα για δρόμους και πάρκινγκ. Για την J&J έχουμε κάνει κάποιες δουλειές και από τα λίγα που είδα έχω πολύ θετική γνώμη συνολικά.

john_b
02-07-14, 18:03
Εδώ είμαι και γω, Μαγούλα συγκεκριμένα.

Ρε Φάνη θα μας τρελάνεις;
Στην J&J φύλαγα πάνω από 7 χρόνια, μόλις έναν μήνα έχω που βρίσκομαι πια σε άλλο πόστο.

katmadas
02-07-14, 18:28
Ε μαλλον με θυμασαι τοτε...
Με την robovision ερχομουνα...
Μην κατσαμε και σε κανενα τραπεζι?
Εκει κατω στον ομιλο μας πηγανανε μια φορα και σε ενα χωριο για σουβλες εχουμε παει εκει κοντα.
Με λενε και Φανη ποσοι να περνανε...

Και εγω καμια 7ετια μπαινοβγαινα...

john_b
02-07-14, 18:38
Έλα ρε, robovision ε;
Ο πιο όμορφος φύλακας, όποτε ήμουν εγώ υπήρχαν ταυτόχρονα δεκάδες γάτες γύρω από το φυλάκιο, τις τάιζα και μαζεύονταν κοντά μου συνέχεια.
Τα μικρά δεν τα ξέρω, γράφαμε πάντα επίθετα στην πύλη.

katmadas
02-07-14, 18:45
Καταλαβα ο μελαχρινος λιγο γεματουλης?:lool:
Και το επιθετο μου φαινεται ετσι και αλλιως...Κατμαδας...
Εχω και λιγο μεγΑΛΟ μετοπο...

Εχω κανει και αυθημερον με αεροπλανο εγκατασταση...
Τις εξυπνες καμερες για τα προιοντα βαζαμε...

Ολα τα παιδια εκει μεσα ειναι γαματα με ελαχιστες εξαιρεσεις...
Με τους περισσοτερους θα μπορουσα να ειμαι φιλος...

Και ας λενε συνεχεια για αρβανητες και τετοια...Δεν ξερω ποιοι ειναι αρβανητες...

Με κανει εντυπωση το ποσο γαματα δουλευει αυτο το μερος...

john_b
02-07-14, 21:50
Καταλαβα ο μελαχρινος λιγο γεματουλης?:lool:


Ο παιδαράς, ναι.

Κοίτα, έχεις δει ότι βλέπει ένας συνεργάτης - επισκέπτης, άσε να έχω άλλη γνώμη για τον συγκεκριμένο οίκο ...
Όντως υπάρχουν μερικά παιδιά μάλαμα εκεί, αλλά σε γενικές γραμμές ότι έχει ακούσει για τους αρβανίτες είναι λίγο. Μεγάλη παλιόφαρα.
Δεν θυμάμαι ρε γμτ το όνομα σου, τώρα τελευταία κάτι μουσάτοι έσκαγαν από την εταιρία σας, αν θυμάμαι σωστά γιατί περιπλέκονταν διάφορες εταιρίες σε παρεμφερείς δουλειές.