PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με εγκατάση matlab



Sthol
22-10-14, 19:04
Καλησπέρα παιδιά, έχω το matlab σε μορφή iso και το βάζω κανονικά στο daemon tolls η στο power iso και όταν πατάω το setup.exe μου βγάζει το παράθυρο του matlab και φεύγει αμέσως.Εμφανίζει το error που επισυνάπτωhttp://prntscr.com/4yna1s. Αυτό δεν γίνεται μόνο με το matlab δυστυχώς αλλά και με όλα τα iso προγράμματα που πήγα να εγκαταστήσω.. Καμία ιδέα;

michaelcom
22-10-14, 19:13
Εκτελεις μονο το setup.exe γι αυτο.

Αποσυμπιεσε ολα τα αρχεια σε ενα φακελο και μετα τρεχτα να δεις

Sthol
22-10-14, 20:32
Εκτελεις μονο το setup.exe γι αυτο.

Αποσυμπιεσε ολα τα αρχεια σε ενα φακελο και μετα τρεχτα να δεις


Ευχαριστώ αδελφέ. έκανα extract και το αποθήκευσα σε ένα φάκελο. ξαναέτρεξα το setup αλλά αυτή την φορά από τον ξεζιπαρισμένο φάκελο αλλά και πάλι τίποτα :saad:

Fixxxer
22-10-14, 21:00
Εχεις δημιουργησει εικονικο δισκο ειτε στο daemon tools ειτε στο power iso?

Sthol
23-10-14, 18:22
Ναι αμέ! όλα κανονικά τα κάνω όπως έκανα στο παλιό μου pc. Δεν ξέρω ίσως φταίει κάτι στο λογισμικο..

nestoras
23-10-14, 21:37
Ναι αμέ! όλα κανονικά τα κάνω όπως έκανα στο παλιό μου pc. Δεν ξέρω ίσως φταίει κάτι στο λογισμικο..

Θα σου πρότεινα να επικονωνήσεις με την εταιρεία αλλά νομίζω πως σε βολεύει περισσότερο να το "ξανααγοράσεις"...

michaelcom
23-10-14, 22:25
Θα σου πρότεινα να επικονωνήσεις με την εταιρεία αλλά νομίζω πως σε βολεύει περισσότερο να το "ξανααγοράσεις"...


αχαχαχαχα καλο :P(ανεκδοτο ηταν ετσι?)

Παντως περα απο την πλακα νομιζω οτι υπαρχει student version που ειναι τσαμπα......