PDA

Επιστροφή στο Forum : Που θα βρω τετοιο καλωδιο?



giannaras13
13-12-14, 12:25
Εχει κανεις ιδεα που θα μπορουσα να βρω καλωδιο με 4 αγωγους awg 26 ? η κατι αλλο να μου προτεινει... το θελω για recabling σε ακουστικα

SV1DB
13-12-14, 13:38
Τι ακουστικά είναι ?

giannaras13
13-12-14, 13:59
Τι ακουστικά είναι ?

in ear... mh1 και θελω κανω το ιδιο και στα hands free απο nokia που εχω

xsterg
13-12-14, 14:42
εγω δεν θα σου πω που θα βρεις. θα σε ρωτησω πως θα κανεις την κολληση μετα. γιατι ειναι αγωγοι με βερνικι που πολυ δυσκολα φευγει. λογω και του μικρου μεγεθους εχεις και μια προσθετη δυσκολια.

giannaras13
13-12-14, 15:59
εγω δεν θα σου πω που θα βρεις. θα σε ρωτησω πως θα κανεις την κολληση μετα. γιατι ειναι αγωγοι με βερνικι που πολυ δυσκολα φευγει. λογω και του μικρου μεγεθους εχεις και μια προσθετη δυσκολια.
δεν θα το κολλησω πανω στον μαγνητη αλλα θα αφησω απο το καλωδιο που εχει τωρα (ταλιατελα) 5 εκατοστα... επισης σε κατι αλλα ακουστικα που εχω ανοιξει ειδα οτι τα καλωδια μεσα εχουν και συνθετικες ινες αλλα απο οτι διαβασα λιγο με τον αναπτηρα και καηκαν...

betacord85
13-12-14, 16:20
το ιδο καλωδιο χρησημοποιυσε η pioneer σε ορισμενα ayto reverse μοντελα της στις κεφαλες...μια χαρα κολιεται με λεπτην μυτη στο κολιτηρι και το αφηνεις να ζεσταθει λιγο...βαζεις και λιγη κοληση για να το βοηθησεις...μην βαλεις τιποτα φλουχ και γυφτειες που κανανε παλια...

giannaras13
13-12-14, 17:02
το ιδο καλωδιο χρησημοποιυσε η pioneer σε ορισμενα ayto reverse μοντελα της στις κεφαλες...μια χαρα κολιεται με λεπτην μυτη στο κολιτηρι και το αφηνεις να ζεσταθει λιγο...βαζεις και λιγη κοληση για να το βοηθησεις...μην βαλεις τιποτα φλουχ και γυφτειες που κανανε παλια...

4 αγωγοι 0.12 mm ειναι καλα λες?

betacord85
13-12-14, 17:20
παρε τηλ στον φανο και ρωτα τον νομικο αν εχει...μπορει να εχει ετοιμοπαραδωτο η να σου κανει παραγγελια