PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ.



RNR
24-12-14, 15:45
Αγαπητοί Συμφορίτες

Θέλω να ευχηθώ σε όλους Καλές Γιορτές με υγεία για όλους, τύχη και χαμόγελα!!!

Ένα μπράβο σε όλους που βοηθούν ο ένας τον άλλον σε οτιδήποτε και όπως μπορούν μέσα από την κοινότητα αυτήν, να συνεχίσουμε έτσι.

Θα :001_tt2::001_tt2::001_tt2: τώρα αλλά νομίζω ότι ένα ακόμα Μπράβο και είμαι σίγουρος ότι θα συμφωνήσουμε όλοι, αξίζει στους συντονιστές για την καλή δουλειά που κάνουν και για το επίπεδο που κρατάνε το forum...

Άντε λοιπόν να περάσετε όλοι καλά κοντά με τις οικογένειες σας!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

giannaras13
24-12-14, 16:01
Αγαπητοί Συμφορίτες

Θέλω να ευχηθώ σε όλους Καλές Γιορτές με υγεία για όλους, τύχη και χαμόγελα!!!

Ένα μπράβο σε όλους που βοηθούν ο ένας τον άλλον σε οτιδήποτε και όπως μπορούν μέσα από την κοινότητα αυτήν, να συνεχίσουμε έτσι.

Θα :001_tt2::001_tt2::001_tt2: τώρα αλλά νομίζω ότι ένα ακόμα Μπράβο και είμαι σίγουρος ότι θα συμφωνήσουμε όλοι, αξίζει στους συντονιστές για την καλή δουλειά που κάνουν και για το επίπεδο που κρατάνε το forum...

Άντε λοιπόν να περάσετε όλοι καλά κοντά με τις οικογένειες σας!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Χρονια πολλα!

θα μεινω σε αυτο που ειπες


Ένα μπράβο σε όλους που βοηθούν ο ένας τον άλλον σε οτιδήποτε και όπως μπορούν μέσα από την κοινότητα αυτήν, να συνεχίσουμε έτσι.

πιστευω τα φορουμ εχουν αλλαξει λιγο το μυαλο μας και πλεον βοηθαμε ο ενας τον αλλον..γιατι καταλαβαμε τα οφελη...δεν πιστευω οτι καποιος που παρακολουθει τα θεματα δεν εχει αυξησει το επιπεδο των γνωσεων του :001_rolleyes:

Νικος Ρουσσος
24-12-14, 16:47
Χρόνια πολλά σε όλους και από εμένα.
Ευχομαι υγεία και ότι το καλύτερο για εσάς και τις οικογένειες σας.

54224

DGeorge
24-12-14, 17:00
Να ευχηθώ κι εγώ
54223 καλά Χριστούγεννα

μέσα απ' εδώ,

54225 και καλή Πρωτοχρονιά

στα ωραιότερα ρεμάλια, που έχω γνωρίσει!
Υγεία - Ευτυχία, στον καθένα σας παίδες, και στις οικογένειές σας!


Χρονια πολλα!.......................
πιστευω τα φορουμ εχουν αλλαξει λιγο το μυαλο μας και πλεον βοηθαμε ο ενας τον αλλον..γιατι καταλαβαμε τα οφελη...Δεν είναι μόνον αυτό...! Κι ο 'ζητιάνος' ζητάει βοήθεια.... Αλλά εκεί δεν θα δώσω (προσωπικά) επειδή 'δεν μου περισσεύουν', ή/και επειδή έχω μεγάλες πιθανότητες, να τα 'δώσω σε Επαγγελματία'.
Μέσω ενός Forum ζητείται βοήθεια, σε είδος (προσφορά γνώσεων ή/και πείρας). Όποτε, λοιπόν, έχω το είδος, ή και την πείρα της συγκεκριμένης ζητούμενης γνώσης, μου βρίσκεται σε μεγάλο περίσσευμα! ...Tότε θα προσφέρω, και με πολλή χαρά!

.....................δεν πιστευω οτι καποιος που παρακολουθει τα θεματα δεν εχει αυξησει το επιπεδο των γνωσεων του :001_rolleyes:Αυτό, πια, να λέγεται!

giannaras13
24-12-14, 17:46
Να ευχηθώ κι εγώ
54223 καλά Χριστούγεννα

μέσα απ' εδώ,

54225 και καλή Πρωτοχρονιά

στα ωραιότερα ρεμάλια, που έχω γνωρίσει!
Υγεία - Ευτυχία, στον καθένα σας παίδες, και στις οικογένειές σας!

Δεν είναι μόνον αυτό...! Κι ο 'ζητιάνος' ζητάει βοήθεια.... Αλλά εκεί δεν θα δώσω (προσωπικά) επειδή 'δεν μου περισσεύουν', ή'και επειδή έχω μεγάλες πιθανότητες, να τα 'δώσω σε Επαγγελματία'.
Μέσω ενός Forum ζητείται βοήθεια, σε είδος (προσφορά γνώσεων ή/και πείρας). Όποτε, λοιπόν, έχω το είδος, ή και την πείρα της συγκεκριμένης ζητούμενης γνώσης, μου βρίσκεται σε μεγάλο περίσσευμα! ...Οπότε θα προσφέρω, και με πολλή χαρά!
Αυτό, πια, να λέγεται!
σωστος :)

andreasmon
24-12-14, 18:18
Χρόνια πολλά και από εμένα σε όλους.Καλές γιορτές.
Εύχομαι υγεία και το καλύτερο για εσάς και τις οικογένειες σας.Χρόνια πολλά.

sakisr
24-12-14, 19:11
Καλες γιορτες, Καλα Χριστουγεννα και καλες κατασκευες.
Μακαρι να φτιαξουν τα πραγματα και να βλεπουμε πολλες και αξιολογες κατασκευες και τη νεα χρονια!

agis68
24-12-14, 19:18
Καλές γιορτές και από μενα....χρόνια πολλά σε όλους με υγεία και προσωπική ευτυχία.
και μια αυτοσχέδια κάρτα φτιαγμένη στο mspaint
54227

SV1GRN
24-12-14, 19:55
Καλά Χριστούγεννα, Καλή Χρονιά, Υγεία και κάθε προσωπική ευτυχία.

p.gabr
24-12-14, 20:14
Χρόνια πολλά.

Χρόνια πολλά και από εμένα , Καλές γιορτές.
Εύχομαι υγεία και ευτυχία για εσάς και τις οικογένειες σας.

ΜΑΚΗΣ ΔΟΡ
24-12-14, 20:44
-Καλά Χριστούγεννα κι΄ απο 'μένα κι΄ ας επιστρέψουμε στο νόημα των εορτών αφήνοντας κατα μέρος την ξενόφερτη και αδηφάγα υπερκατανάλωση.

Ακρίτας
24-12-14, 20:47
-Καλά Χριστούγεννα κι΄ απο 'μένα κι΄ ας επιστρέψουμε στο νόημα των εορτών αφήνοντας κατα μέρος την ξενόφερτη και αδηφάγα υπερκατανάλωση.

Έτσι...για να το ξαναδιαβάσουμε!

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ.

Gaou
24-12-14, 21:06
Χρονια πολλά και ευτυχισμένα και απο μένα.

steliosb
24-12-14, 21:23
Χρόνια πολλά και καλά.
Ευχομαι σε όλους καλά Χριστούγεννα και ο καινουργιος χρόνος να φέρει υγεία,αγάπη και ευτυχία

JOHNY+
24-12-14, 21:58
Καλές γιορτές ρε παίδες !!!!!!
Εύχομαι ο καινούριος χρόνος να είναι καλύτερος απο τον παλιό και να κάνουμε όλοι βήματα μπροστά ! Να φέρει αγάπη ειρήνη υγεία ευτυχία σε όλο τον κόσμο ! Να φέρει θέσεις εργασίας . Να φέρει καινούρια ηλεκτρονικά project και όρεξη για πειραματισμούς ! Και γενικά να φέρει στο καθένα ότι επιθυμεί ! Χρόνια πολλά ! Καλές γιορτές , καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά !

exop
24-12-14, 22:29
Καλά Χριστούγεννα και ο καινούριος χρόνος να φέρει σε όλους ότι επιθυμούν.

Χρόνια πολλά και καλά σε όλους μας.

betacord85
24-12-14, 22:31
χρονια πολλα με υγεια...υγεια ειναι το παν...merry christmas

DGeorge
24-12-14, 23:02
Αγαπητοί Συμφορίτες .............Ως Αρχι-Ρεμάλι, δεν αντέχει άλλη αξιοπρέπεια ο μπίθας μου, και θα σχολιάσω:...............:001_tt2:
Είναι πασίγνωστο ότι: "Γλώσσα λανθάνουσα τ΄ αληθή λέγει" (http://el.wikiquote.org/wiki/%CE%93%CE%BB%CF%8E%CF%83%CF%83%CE%B1)
Ένα απλό-απλούστατο φραστικό σφάλμα του φίλτατου Γιάννη (RNR), ανέδειξε την Πραγματικότητα: Δεν είμαστε Παρέα ενός Forum (Συμφορουμίτες)..... Όόόόχι!!! Είμαστε Παρέα της Συμφοράς (Συμφορίτες)!!!!!!
Ο φίλος RNR ξεκίνησε με τις αγαθότερες των προθέσεων!!! Αυτό είναι -πέρα-για πέρα- βέβαιο!!
Όμως, διαβάζοντας -ειδικά το Θέμα το σχετικό με τις Συναντήσεις μας-, τον συνεπήρε το Άφατο Ψυχικό Μεγαλείο μας :lool: και του 'βγήκε' ο χαρακτηρισμός -μα τελείως- αυθόρμητα!
Κύριοι, Κύριοι της Διαχείρισης....! Μας περιμένουν Πεδία Αφάνταστης Δόξας, όπου θα γράψουμε Χρυσές Σελίδες Πνευματικού Kάλλους (http://environ.survey.ntua.gr/files/keimena/kapsomenos_k.pdf).
:hahahha: Θα γελάσει κάθε πικραμένο χείλι!!!:hahahha: Αυτό πρόκειται να συμπεριληφθεί στις Ανθρωπιστικές Δράσεις μας, όπου προσφέρουμε χαρά και γέλιο σε όσους το χρειάζονται -γενικώς-!

Prezonautis
25-12-14, 08:49
Χρόνια πολλά και καλές γιορτές παιδιά
Ας αφήσουμε τα εργαλεία για λιγο και ας γιορτάσουμε οικογενειακά στο σπιτί και όχι στο εργαστήριο αυτές τι ημέρες. :001_rolleyes:

Ποτό και αυτοκίνητο δεν πάνε μαζί...


Καλά Χριστούγεννα και ο καινούριος χρόνος να φέρει σε όλους ότι επιθυμούν.

Χμ... Εγώ θέλω ένα fluke πολύμετρο :biggrin::biggrin:

SV1JRT
25-12-14, 09:34
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ και Χρονια ΚΑΛΑ και απο εμένα σε ολη την παρέα του Hlektronika.
Να είστε ολοι καλα και να περνάμε ωραία.

apilot
25-12-14, 11:15
Με τις θερμότερες ευχές μου για
Καλά Χριστούγεννα
με υγεία, αγάπη και δουλειά για όλους.

john_b
25-12-14, 13:21
Όλα τα παραπάνω και κουράγιο γι' αυτά που έρχονται.
Χρόνια Πολλά, Καλές Γιορτές.

thanasis 1
25-12-14, 20:25
Χρονια πολλα σε ολη την κοινοτητα να ειστε καλα,ευχομαι να περασετε οσο καλυτερα
γινεται αυτες τις γιορτινες μερες κοντα με τους αγαπημενους σας ανθρωπους.

exop
25-12-14, 21:23
Χμ... Εγώ θέλω ένα fluke πολύμετρο :biggrin::biggrin:

και με τα νούμερα του τζόκερ μετά από τζακποτ, ευχαριστημένος θα ήμουν :001_tt2:

DGeorge
25-12-14, 23:42
Χρόνια πολλά και καλές γιορτές παιδιά
Ας αφήσουμε τα εργαλεία για λιγο και ας γιορτάσουμε οικογενειακά στο σπιτί και όχι στο εργαστήριο αυτές τι ημέρες. :001_rolleyes:

Ποτό και αυτοκίνητο δεν πάνε μαζί...
...
Χμ... Εγώ θέλω ένα fluke πολύμετρο :biggrin::biggrin:
Ναι λέτε λέτε εσείς οι υποανάπτυκτοι εγώ διαθέτω ΦΛΟΥΚΙ και θα σας κοιτάω από ψηλά.
Θέλω να μετρήσω μια 9βολτη μπαταρία που πήρα με 30 σεντ να δω αν μου είπε ψέματα ο Κινέζος....

Μου το έδωσε φρι η ΦΛΟΥΚ γιατί φοράω σαγιονάρες ΦΛΟΥΚ.Φίλτατε Κίμων, σε πρόλαβε ο Κωνσταντίνος, λόγω κάποιων ΚΟΝΕ (http://el.wiktionary.org/wiki/%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CE%AD), απ' ό,τι βλέπεις.
Κατά τα άλλα, μας λέει για: "Σαγιονάρες ΦΛΟΥΚ, Σανδάλια ΠΑΝΑΣΟΝΙΚ, και Πέδιλα ΤΕΚΤΡΟΝΙΞ!:lool:"
Εσύ, πτωχέ, βολέψου με κανένα πολύμετρο 'προσφορά' από το LIDL.... Επειδή, ακόμα και από τον Άγιο Βασίλη.... Χλωμό σε βλέπω!
Φήμες λένε, ότι -ακόμα κι οι Τάρανδοι- έχουν χάσει από 7,5 κιλά ο καθένας, λόγω Δημοσιονομικής Προσαρμογής στο σανό.:laugh:

xmen
26-12-14, 00:05
Χρόνια πολλά σε όλους με υγεία και ευτυχία.

KOKAR
26-12-14, 20:35
χρόνια πολλά , καλά Χριστούγεννα και καλές κατασκευές το νέο έτος.