PDA

Επιστροφή στο Forum : Πολυσυστημα anroid απο ebay



kokoblue
01-06-15, 13:41
Καλημερα βρηκα αυτην την συσκευη στο ebay ενα πολυσυστημα με android.
Το αμαξι ειναι του πατερα μου ενα CITROEN XANTIA II και θελω να το τοποθετησω μολις το παραγγειλω και ερθει!

http://www.ebay.com/itm/Car-DVD-Player-7-Capacitive-2-Din-Android-4-2-3G-WIFI-GPS-Radio-Stereo-BT-Camer-/291476889327?pt=LH_DefaultDomain_2&hash=item43dd605eef

Θα ταιριαξει με την φισα που εχει το τωρινο cd player απο πισω η θα πρεπει να βαλω αυτην που μου δινει;;
και πως να ταιριαξω τα καλωδιακια που δειχνει;; απλα ενονοω τα χρωματα των καλωδιων με την εργοστασιακη φισα;;

για βοηθειστε λιγο

chip
01-06-15, 13:48
Πρόσεξε ότι ο πωλητής αυτός έχει πολύ λίγες συναλλαγές!!! οπότε δημιουργεί υποψίες απάτης όταν πουλάει κάτι που οι άλλοι το πουλάνε 10 φορές ακριβότερο!!!!

kokoblue
01-06-15, 13:50
Καλα αυτο με προβληματισε και μενα που το δινει μονο 20ε την στιγμη που αλλοι το δινουν 80 90 και 130ε ενταξει μια λογικη τιμη...αλλα μονο ενα 20ε;;;

Diogenis29
01-06-15, 14:05
Καλημερα παιδια και καλο μηνα, την εχω πατησει και εγω με τετoιο μηχανημα android οχι με 20 ευρω αλλα 40 ευρω περιμενα ενα μηνα για να καταλαβω την απατη αλλα ημουν τυχερος και πηρα τα λευτα μου πισω απο ebay. Μετα πηρα απο κινα ενα με φυσιολογικη τιμη αλλα περασε τελωνειο και μου στοιχισε 3πλο. Πριν ενα χρονο αγορασα απο Αγγλια κινέζικο αλλα 70 ευρω περισοτερρα και ολα καλα ουτε τελωνεια ουτε τιποτα.

kokoblue
01-06-15, 14:07
Nα σαικαλα φιλε...γτ κι εγω για απατη το μυριζομουν!! απως ηθελα ενα δωρο για τον πατερα μου για το αυτοκινητο... βασικα θελω να του παρω μιακαμερα οπισθοπορειας αλλα δεν ξερω να την περασω...αυτο ειναι κι επεσα εκει επανω

bchris
01-06-15, 14:38
Το οτι ο πωλητης εχει λιγες συναλλαγες, δεν λεει και πολλα.
Ολοι απο καπου πρεπει να ξεκινησουν.

Εγω τον βρισκω αξιοπιστο πωλητη. Εχει 100% positive feedback.
Τωρα το αν αξιζει η κινεζια τα 20Ε, ειναι αλλη συζητηση.
Εγω προσωπικα δεν πιστευω να σε δαγκωσει ο πωλητης. Η συσκευη, μπορει :)

kokoblue
01-06-15, 14:43
To θεμα ειναι μην παρει τα λεφτα και εξαφανιστει

chip
01-06-15, 15:04
Το οτι ο πωλητης εχει λιγες συναλλαγες, δεν λεει και πολλα.
Ολοι απο καπου πρεπει να ξεκινησουν.

Εγω τον βρισκω αξιοπιστο πωλητη. Εχει 100% positive feedback.
Τωρα το αν αξιζει η κινεζια τα 20Ε, ειναι αλλη συζητηση.
Εγω προσωπικα δεν πιστευω να σε δαγκωσει ο πωλητης. Η συσκευη, μπορει :)

φυσικά και δεν λέει τίποτα οι λίγες συναλαγές όταν όμως πουλάει στο 1/5 έως 1/10 της τιμής έχεις κάθε λόγω να τον υποπτευθείς και δεν μπορείς να τον κρίνεις... επίσης όταν έχει πολύ λίγες συναλαγές μπορεί να είναι και μαϊμού με υποτιθέμενες πωλήσεις σε φίλους που του βάζουν θετική αξιολόγηση!

angel_grig
01-06-15, 16:34
Το οτι ο πωλητης εχει λιγες συναλλαγες, δεν λεει και πολλα.
Ολοι απο καπου πρεπει να ξεκινησουν.

Εγω τον βρισκω αξιοπιστο πωλητη. Εχει 100% positive feedback.
Τωρα το αν αξιζει η κινεζια τα 20Ε, ειναι αλλη συζητηση.
Εγω προσωπικα δεν πιστευω να σε δαγκωσει ο πωλητης. Η συσκευη, μπορει :)

Τα λιγα θετικα δεν λενε κατι,γιατι μπορει να ειναι ειτε "φτιαχτα" ,ειτε πραγματικα ως "δολωμα" για να προσελκυσουν κοροϊδα.. κατα την γνωμη μου ειναι απατεωνας..

kokoblue
01-06-15, 17:23
Αν και θα ηταν καλη φαση..δεν θα το παρω τελικα γτ κι εγω αυτο πιστευω παιδια...κριμα...
ποιο κατω το ιδιο το δινει στα 150ε εκει μαλιστα ειναι μια λογικη τιμη αλλα 21ε;;

kiros
01-06-15, 20:25
To θεμα ειναι μην παρει τα λεφτα και εξαφανιστει
Τα λεφτά σου δεν θα τα χάσεις, αλλά θα γεράσεις και ακόμα θα περιμένεις να έρθει το δέμα.
Από χιλιόμετρα φαίνεται ότι είναι απατεώνας.