PDA

Επιστροφή στο Forum : "Ηλεκτρολογικα" στη Ζυρίχη ?.



gkouk
23-07-15, 17:32
Καλησπερα σε ολη την παρεα!!
Μου ειπανε να παω για δουλεια (οσο κι αν ακουγεται απιστευτο) στη Ζυριχη για καμια 20αρια μερες....Το προβλημα ειναι οτι δεν εχω ιδεα τι γινεται εκει σε σχεση με ρευματα. Ξερει κανεις τι πεζει απο κανονισμους και γενικα απο ηλεκτρολογικα στην Ελβετια? πως δουλευουν εκει?

el greco 1
23-07-15, 17:45
εχω τον φιλο μου τον αντρεα εκει ελβετοελληναs δουλευει σε γαλλικη εταιρια πολλα χρονια σε ολη την ελβετια η εταιρια απασχολει 1200 ατομα. αυτοs ειναι αρχηηλεκτρολογοs και υπο την επιβλεψει του εχει 7 ατομα . σου ειπαν για μια τετοια δουλεια η καποιοs φιλοs σου σε προσκαλεσαι να τον βοηθησειs?

street
23-07-15, 17:56
να πω εγω κατι αλλο ? για 20 μερες .... πλερουεσιον ? ξενοδοχεια μασα κλπ ? κομπλε ? τωρα οσο αφορα τα ρευματα ..... στην δευτερη μερα δεν θα εχεις ανακαλυψει τ γινετε ?
τι πεζει απο κανονισμους αυτο εσενα δεν σε νοιαζει καθολου ! διαφορετικα θα σε ενημερωναν και δεν θα ρωταγες εδω ... προχωρα ....

gkouk
23-07-15, 18:07
Ειναι καποιος γνωστος μου που δραστηριοποιηται και εκει και στην Ελλαδα και απ οτι λεει τους συμφερει να παρουνε τα υλικα απο εδω πλακακια, καλωδια, φωτα, διακοπτες, τραπεζια, καρεκλες και να πανε εκει καποια ατομα να τα φτιαξουνε ολα. Τωρα δεν ξερω ακομα περισοτερα και κατα ποσο ειναι εφικτο να γινει... αλλα απο οτι καταλαυαινω ειναι πιθανο γιατι ακουσα οτι ηδη καποιος εχει παει για υπολογισει υλικα..
Αν μπορεις να μαθεις πληροφοριες θα με ενδιεφερε αρκετα!!

el greco 1
23-07-15, 19:30
καταστημα η σπιτι θα φτειαξει?

SProg
23-07-15, 21:18
Για να σε καλεσε μαλλον σημαινει οτι μπορεις να βγαλεις ακρη..

gkouk
25-07-15, 16:35
Ενα καφε γυρο στα 60-70 τετραγωνικα

lepouras
25-07-15, 17:11
χμμμμμμμμ εγώ θα σου έλεγα να προσέξεις γιατί δεν νομίζω να μπορείς να υπογράψεις το οτιδήποτε εκεί ενδέχεται αν σας πάρουν χαμπάρι να γίνει καμιά στραβή. δεν είναι σαν εδώ που << έλα μωρέ θα κρυφτούμε και ποιος ασχολείται>> εκτός και αν έχουν κάποιον που θα αναλάβει την υπογραφή και την στραβή.