PDA

Επιστροφή στο Forum : Διαμέρισμα πλησίον μετρό Αθηνών ζητείται



antonisfa
26-08-17, 20:49
Ζητώ διαμέρισμα προς ενοίκιαση κοντά σε έναν από τους 3 σταθμούς του Μετρό Αθηνών

Ευαγγελισμός - Μέγαρο Μουσικής - Πανόρμου

Τουλάχιστον 2ου ορόφου

Τετραγωνικά από 50 έως και 75

Αν είναι δυνατόν να είναι ανακαινισμένο (ας είναι και του 70) και φρεσκοβαμμένο.

Με ένα ή και δύο υπνοδωμάτια

Με πόρτα ασφαλείας (προαιρετικά)

Με κουφώματα αλουμινίου (προαιρετικά)

Όχι επί λεωφόρου (θόρυβος)

Τιμή 330€ max

Στέγαση 2 φοιτητών και παιδιών μου

Αν έχετε κάτι υπ όψιν :001_smile: ...γράψτε ή στείλτε πμ

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

pstratos
26-08-17, 21:25
Διαμερισμα δεν έχω...

~~~~ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ~~~~~ ΚΑΛΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ~~~~~~

Αν τα παιδιά χρειαστούν κάτι εδώ είμαστε

Σάκη, εκεί περιξ σου δεν κοιτάς για τίποτα??? :001_smile:

xristos2
26-08-17, 23:54
αγαπητε θεματοθετη, εχω μερικες χειροβομβιδες απο τον β παγκοσμιο πολεμο του παππου μου που τωρα δεν τις χρειαζεται καθως και αρκετες σφαιρες που δεν ξερω σε τι οπλο μπαινουν. αν νομιζεις οτι μπορουν να σου φανουν χρησιμα για την γιαφκα που ετοιμαζεις και ας μην το παραδεχεσαι εγω μπορω να στα δωσω να πιασουν τοπο.

η επανασταση δεν ξεκινα μονο απο την κορυφη αλλα και απο την λαικη βαση δηλαδη ολους μας.
μπραβο σου που ανεβαζεις αγγελια για εναν τετοιο λογο αν και ολοι μας ξερουμε οτι το κρατος σημερα ειναι αρωγος σε τετοιες προσπαθειες ομως αυτο δεν μειωνει καθολου το θαρρος σου

antonisfa
27-08-17, 00:27
Διαμερισμα δεν έχω...

~~~~ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ~~~~~ ΚΑΛΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ~~~~~~

Αν τα παιδιά χρειαστούν κάτι εδώ είμαστε

Σάκη, εκεί περιξ σου δεν κοιτάς για τίποτα??? :001_smile:
Ευχαριστώ για τις ευχές!
Δεν είναι της βιασύνης
Μόνο αν υπάρχουν οι παραπάνω προυποθέσεις και δεν μπήκαν τυχαία.

Από βδομάδα θα πέσει ποδαράτο εκεί που θα πάει σύννεφο. Διαφορετικά δεν γίνεται:001_rolleyes:
Ξέρω τι θα πει ενοίκιο απ το παρελθόν!

antonisfa
27-08-17, 00:29
αγαπητε θεματοθετη, εχω μερικες χειροβομβιδες απο τον β παγκοσμιο πολεμο του παππου μου που τωρα δεν τις χρειαζεται καθως και αρκετες σφαιρες που δεν ξερω σε τι οπλο μπαινουν. αν νομιζεις οτι μπορουν να σου φανουν χρησιμα για την γιαφκα που ετοιμαζεις και ας μην το παραδεχεσαι εγω μπορω να στα δωσω να πιασουν τοπο.

η επανασταση δεν ξεκινα μονο απο την κορυφη αλλα και απο την λαικη βαση δηλαδη ολους μας.
μπραβο σου που ανεβαζεις αγγελια για εναν τετοιο λογο αν και ολοι μας ξερουμε οτι το κρατος σημερα ειναι αρωγος σε τετοιες προσπαθειες ομως αυτο δεν μειωνει καθολου το θαρρος σου

Σωστός!!