PDA

Επιστροφή στο Forum : Ενημέρωση για τους καλούς φίλους



manolena
21-09-17, 10:24
Καλημέρα σας,

Άνοιξα αυτό το θέμα ζητώντας ευγενικά και την άδεια των Συντονιστών του forum για να ενημερώσω πολλούς αγαπητούς φίλους πως αυτόν τον καιρό, λόγω ενός πολύ σοβαρού προβλήματος υγείας, δεν εχω την δυνατότητα να απαντήσω σε πολλά μηνύματα και ερωτήσεις γύρω απο τεχνικά θέματα των κατά καιρούς παρουσιάσεων που εχω κάνει σε ετούτο τον φιλόξενο χώρο. Θα ηθελα να ζητήσω συγνώμη απο παιδιά που περιμένουν κάποια βοήθεια, αλλά βεβαιώνω πως μόλις περάσει αυτή η μπόρα θα μπορεσω πάλι να ασχοληθώ με αυτό που αγαπώ τόσο πολύ.

Ζητώντας πάλι συγνώμη για την απουσία μου, εύχομαι να ειστε ολοι καλά και θα τα ξαναπούμε σύντομα.

Σ.Σ.: Αν το θέμα αντιβαίνει σε κάποιον απο τους κανονες του forum ο οποίος μου διαφεύγει αυτη τη στιγμή, παρακαλώ μετά απο λίγο καιρό να διαγραφεί απο την διοικηση.

Με εξαιρετική εκτίμηση,

Μάνος Μ (ή αλλιώς κυρ Μάνος, κατα τον Βαγγέλη).

Panoss
21-09-17, 11:03
Περαστικά (κυρ :lool:) Μάνο, σύντομα γερός και δυνατός και πάλι!!!
Προς το παρόν επικεντρώσου στα της υγείας σου και τα ηλεκτρονικά ας περιμένουν για λίγο.

stratos111
21-09-17, 11:17
Πρώτα απ' όλα η υγεία. Με το καλό να το ξεπεράσεις και μετά όλα τα άλλα.

argizel
21-09-17, 11:55
Να είναι περαστικό φίλε.

liat
21-09-17, 12:11
Μάνο εύχομαι περαστικά.
Όλοι όσοι σε ξέρουμε, είτε προσωπικά είτε μέσω του forum, γνωρίζουμε την ποιότητά σου σαν άνθρωπο και επαγγελματία, οπότε το μόνο που δεν θα πρέπει να σε απασχολεί είναι η αναμονή όσων προσμένουν τη βοήθειά σου.

ezizu
21-09-17, 12:12
Μάνο καλή δύναμη, θετική σκέψη και με το καλό να ξεπεράσεις το όποιο πρόβλημα.........μπροστά στην υγεία τα ηλεκτρονικά είναι δευτερεύουσας σημασίας.

jimnaf
21-09-17, 12:15
«Τα πάντα ρει» φίλε Μάνο .... θα περάσει και αυτό και όλα θα έρθουν στην φυσιολογική τους κατάσταση.

Εύχομαι το καλύτερο και σύντομα.

Gaou
21-09-17, 12:58
Περαστικά ευχομαι .

george_37
21-09-17, 13:55
Περαστικά και σύντομα εύχομαι.

finos
21-09-17, 14:26
Καλημέρα σας,

Άνοιξα αυτό το θέμα ζητώντας ευγενικά και την άδεια των Συντονιστών του forum για να ενημερώσω πολλούς αγαπητούς φίλους πως αυτόν τον καιρό, λόγω ενός πολύ σοβαρού προβλήματος υγείας, δεν εχω την δυνατότητα να απαντήσω σε πολλά μηνύματα και ερωτήσεις γύρω απο τεχνικά θέματα των κατά καιρούς παρουσιάσεων που εχω κάνει σε ετούτο τον φιλόξενο χώρο. Θα ηθελα να ζητήσω συγνώμη απο παιδιά που περιμένουν κάποια βοήθεια, αλλά βεβαιώνω πως μόλις περάσει αυτή η μπόρα θα μπορεσω πάλι να ασχοληθώ με αυτό που αγαπώ τόσο πολύ.

Ζητώντας πάλι συγνώμη για την απουσία μου, εύχομαι να ειστε ολοι καλά και θα τα ξαναπούμε σύντομα.

Σ.Σ.: Αν το θέμα αντιβαίνει σε κάποιον απο τους κανονες του forum ο οποίος μου διαφεύγει αυτη τη στιγμή, παρακαλώ μετά απο λίγο καιρό να διαγραφεί απο την διοικηση.

Με εξαιρετική εκτίμηση,

Μάνος Μ (ή αλλιώς κυρ Μάνος, κατα τον Βαγγέλη).

περαστικά Μανόλη

katmadas
21-09-17, 14:41
Να ναι περαστικα φιλε Μανωλη.
Γιαυτο το μοτο σαν την υγεια δεν εχει δεν πρεπει να περναει στα ψιλα.
Σου ευχομαι να αναρωσεις γρηγορα.

manolena
21-09-17, 14:55
περαστικά Μανόλη
Βαγγελάκο, το ο με ωμέγα γράφεται κι ας σας το μαθαίνουν έτσι στο σχολείο οι λοιπές δημοκρατικές παρατάξεις (...........)
Σε ευχαριστώ έτσι ή αλλιώς πάντως.

xristos2
21-09-17, 15:29
:001_smile: σας ευχομαι γρηγορα περαστικα!!

moutoulos
21-09-17, 15:29
Φιλαράκο ... τώρα το είδα !!!. Βλέπεις και εγώ αυτό το διάστημα δεν έχω και πολύ χρόνο, οπότε
δεν τα βλέπω όλα. Όπως και να 'χει σου εύχομαι ολόψυχα περαστικά ... και γρήγορη ανάρρωση.

Θα σε πάρω και κάνα τηλ να μιλήσουμε ...

apilot
21-09-17, 17:33
Φίλε Μάνο περαστικά και από εμένα. Πρώτα από όλα είναι η υγεία και μετά τα υπόλοιπα.
Κουράγιο υπομονή και θετική σκέψη πάντα. Την επόμενη φορά που θα μιλήσουμε να είσαι υγιής και δυνατός.

p.gabr
21-09-17, 18:34
Αγαπητέ Μάνο εάν εσύ σκέφτεσαι εμάς ,τότε εμείς τι να πούμε;
Ότι και να σου έχει τύχει, σου εύχομαι να το ξεπερασεις γρήγορα και να βγεις πιο δυνατός.

Ακρίτας
21-09-17, 19:05
Θετική σκέψη και αισιοδοξία.
Περαστικά Μανώλη.

spi017
21-09-17, 19:47
Περαστικά σου Μάνο και να επανέλθεις "σιδερένιος"!!!:biggrin:

stam1982
21-09-17, 20:07
Περαστικα και το συντομοτερο γερος και δυνατος.

SeAfasia
21-09-17, 21:24
αγάντα Μάνο και θα περάσει φίλε.....σου εύχομαι σύντομα περαστικά και σιδερένιος.....:001_smile:

georgegr
21-09-17, 21:44
Ταχεία ανάρρωση και περαστικά.

nikknikk4
21-09-17, 23:23
περαστικά
δεν γνωριζω λεπτομερειες


και φυσικα για οτι χρειαστεις εδω ειμαστε


και παλι περαστικα

vasilisd
21-09-17, 23:44
Περαστικά και από εμένα φίλτατε και ταχεία ανάρρωση.
Και ορμώμενος από το ποστ του Μάνο, τελευταία και ο Φίλιππος (Filman) βλέπω χάθηκε. Ελπίζω όλα να είναι καλά.

diony
21-09-17, 23:56
Περαστικά εύχομαι και σιδερένιος και πάντα θετική σκέψη !!

Fire Doger
22-09-17, 01:10
Περαστικά σου φίλε μου, σιδερένιος σου εύχομαι!

usa
22-09-17, 01:12
Ολόψυχα σου εύχομαι περαστικά!

steliosb
22-09-17, 07:06
Εύχομαι περαστικά και ταχεία ανάρωση

ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
22-09-17, 08:42
Μάνο εύχομαι ολόψυχα περαστικά.

VaselPi
22-09-17, 08:43
Περαστικά.

Βασίλειος.

manolena
22-09-17, 09:05
Σε συνέχεια σχετικού #1 και για να μην πάει σε κακό η σκέψη, θα ήθελα να συμπληρώσω πως αυτό που με ταλαιπωρεί είναι μια νευροπάθεια που προκαλεί αφόρητους πόνους στα πόδια και στο σώμα. Αφόρητους πόνους πάνω απο την ανθρώπινη αντοχή... Πιστεύω πως -και με βάση αυτά που μου λένε- θα υποχωρήσει κάποια στιγμή στο μέλλον.

Ομως, θα ήταν αγένεια να μην πω πως έχω συγκινηθεί αφάνταστα απο όλα σας τα μηνύματα εδώ και πως ακόμα υπάρχει η συμπόνια και η υποστήριξη για τον πόνο του άλλου που δίνει τεράστια δύναμη για να ξεπεραστεί το οποιοδήποτε προβλημα.

Σας ευχαριστώ όλους απο τα βάθη της ψυχής μου.

PARKER
22-09-17, 10:11
Περαστικά καλέ μας φίλε. Κουράγιο και υπομονή.
(Και καμιά προσευχούλα καλό θα κάνει, κακό δε θα κάνει.:001_smile: )

manolena
22-09-17, 10:30
Περαστικά καλέ μας φίλε. Κουράγιο και υπομονή.
(Και καμιά προσευχούλα καλό θα κάνει, κακό δε θα κάνει.:001_smile: )

Εννοείται πως χωρίς προσευχή δεν γίνεται τίποτα... Και πιο πολύ εδω:

70792

...που ξέρει απο πόνο, απο τα καρφιά που έφαγε ο γιος της. Γοργοεπήκοος, πηγαίνει γρήγορα στον Αρχηγό τις προσευχές που ακούει...

lepouras
22-09-17, 10:39
άναψε και μια λαμπάδα ίσα με το μπόι σου ... αλλά όχι ίσα με το βάρος σου γιατί θα καταστραφείς οικονομικά .....(με το μπόι θα σου έρθει τσάμπα) ..... :lool:
.
.
.
.
.
.
. το βάρος της γνώσης σου εννοώ βρε αμέσως να πάει το μυαλό σου αλλού..... :biggrin:

περαστικά Μάνος και όπως είπαμε. ότι χρειαστείς μην ντραπείς.

manolena
22-09-17, 11:04
Πάει, τώρα θα νομίζει ο κόσμος πως είμαι κάνα θωρηκτό... Ορίστε μια πρόσφατη φωτογραφία μου που χαλαρώνω, μόλις βγήκα απο το νοσοκομείο:

70793

liat
22-09-17, 11:12
Πάει, τώρα θα νομίζει ο κόσμος πως είμαι κάνα θωρηκτό... Ορίστε μια πρόσφατη φωτογραφία μου που χαλαρώνω, μόλις βγήκα απο το νοσοκομείο:
Την αληθινή βάλε, αυτή που είσαι "σπαθί".
Σιδερένιος φίλε.

Fire Doger
22-09-17, 11:22
Θα σου δώσουν το φυτικό παυσίπονο?

rama
22-09-17, 11:50
Μάνο, τις καλύτερες ευχές κι από μένα για σωστή θεραπεία και ομαλή ανάρρωση.
Επειδή έχω υπόψη μου κάποια πράγματα για το θέμα, θα σου πρότεινα σε συνεργασία με τους γιατρούς σου να εξετάσεις δύο ζητήματα:
* λήψη βιταμίνης Β12 (είναι σχετικά άγνωστη η βοήθειά της στην επιμήκυνση & χαλάρωση των νεύρων, επιφέροντας ανακούφιση)
* ιαματικά λουτρά σε πηγές που ενδείκνυνται σε νευρολογικής φύσεως προβλήματα.
http://www.thermalsprings.gr/index.php/el/piges/pathisi

kioan
22-09-17, 11:58
Περαστικά σου ρε Μάνο, καλή δύναμη και γρήγορη ανάρρωση εύχομαι.
Άντε να γίνεις καλά να σε πάμε για θερραπευτικό καφέ :001_smile:

manolena
22-09-17, 12:36
Μάνο, τις καλύτερες ευχές κι από μένα για σωστή θεραπεία και ομαλή ανάρρωση.
Επειδή έχω υπόψη μου κάποια πράγματα για το θέμα, θα σου πρότεινα σε συνεργασία με τους γιατρούς σου να εξετάσεις δύο ζητήματα:
* λήψη βιταμίνης Β12 (είναι σχετικά άγνωστη η βοήθειά της στην επιμήκυνση & χαλάρωση των νεύρων, επιφέροντας ανακούφιση)
* ιαματικά λουτρά σε πηγές που ενδείκνυνται σε νευρολογικής φύσεως προβλήματα.
http://www.thermalsprings.gr/index.php/el/piges/pathisi

Άγγελε σε ευχαριστώ για τις συμβουλές σου, ήδη παίρνω φιξάκια Β12 και Α-λιποϊκό οξύ σε συνδυασμό και με άλλη αγωγή, ενώ θα ξεκινήσω και επισκέψεις σε κέντρο αποκατάστασης με φυσiατρους και φυσιοθεραπευτές.

manolena
22-09-17, 12:40
Περαστικά σου ρε Μάνο, καλή δύναμη και γρήγορη ανάρρωση εύχομαι.
Άντε να γίνεις καλά να σε πάμε για θερραπευτικό καφέ :001_smile:
Χαχα, οφθαλμοθεραπεiα με σερβιτόρες εννοείς και μασελοθεραπεiα με κοψίδια μετά! !!

manolena
22-09-17, 12:45
Θα σου δώσουν το φυτικό παυσίπονο?
Μου έδωσαν κάτι παυσίπονα για άλογα, ομολογώ πως κάτι πρέπει να είχανε μεσα, αλλά δεν ξέρω τι :-)) :-)) ;-) ;-)

michalism
22-09-17, 14:28
Ευχομαι περαστικα, και γρήγορη επανωδο!!

aktis
22-09-17, 15:52
Περαστικά Μάνο

haris_216
22-09-17, 16:21
Εύχομαι κουράγιο, ψυχική αντοχή και γρήγορη αποκατάσταση της υγείας σου.
Περαστικά.

andrew321
22-09-17, 19:35
κ. Μάνο περαστικά και γρήγορη ανάρρωση.

lepouras
22-09-17, 21:03
Πάει, τώρα θα νομίζει ο κόσμος πως είμαι κάνα θωρηκτό... Ορίστε μια πρόσφατη φωτογραφία μου που χαλαρώνω, μόλις βγήκα απο το νοσοκομείο:

70793
όχι ρε Μάνο. αδυνάτισες και σου κρέμασαν? σου είπα να προσέχεις. ήσουν ποιο σέξι με ........στητά ...... :lool:

SV1EDG
22-09-17, 21:42
Περαστικά σου και γρήγορη ανάρωση.Σαν την υγεία τίποτα.

billtsig
22-09-17, 21:57
Περαστικά και από εμένα κ.Μανο μπορεί να μην σας γνωρίζω προσωπικά αλλά από τις δημοσιεύσεις σας και από τις συμβουλές που δίνετε σε νεότερα άτομα οπός ο φίνος μου μεταφέρετε μια εικόνα ενός πολύ καλού ανθρώπου και επαγγελματία!!! εύχομαι ταχεία ανάρρωση όλα θα πάνε καλά

agis68
23-09-17, 12:07
Mάνο περαστικά και να γίνεις γρήγορα γερός και δυνατός. Και μια μαντινάδα υπέρ υγείας!:001_tt2:

Ε! τη παντέρμη την υγειά πρέπει να την προσέχεις
να ‘σαι πολύ προσεκτικός αν θέλεις να την έχεις

antonis2015
23-09-17, 23:17
Η πίστη σου στην παναγίακαι τον Χριστό θα σε βοηθήσει να ξεπεράσεις τη δύσκολη αυτή στιγμή. Σου εύχομαι ολόψυχαταχεία ανάρρωση

Τρελός Επιστήμονας
24-09-17, 15:28
Καλή ανάρρωση!

sot1
26-12-17, 16:43
:saad: τωρα το ειδα...Περαστικά σου Μάνο,χρονια πολλα , καλή δύναμη και γρήγορη ανάρρωση