PDA

Επιστροφή στο Forum : δεμα απο αγγλια μεσω ups



betacord85
27-10-17, 00:55
καλησπερα στην παρεα!περιμενω ανταλακτικα απο αγλλια και πρωτη φορα μου τα εστειλαν μεσω ups...ξερεις καποιος τι παιζει?εχουν ερθει στην αθηνα σημερα το απογευμα...αφηνουν καποιο σημειωμα σπιτι οπως με τα ελτα?ασχετο δεν παιζει πρωι να ειμαι σπιτι να τα παραλαβω...εχει καποιος καποια εμπειρια μεσω ups?ευχαριστω

Randy13
27-10-17, 06:29
καλησπερα στην παρεα!περιμενω ανταλακτικα απο αγλλια και πρωτη φορα μου τα εστειλαν μεσω ups...ξερεις καποιος τι παιζει?εχουν ερθει στην αθηνα σημερα το απογευμα...αφηνουν καποιο σημειωμα σπιτι οπως με τα ελτα?ασχετο δεν παιζει πρωι να ειμαι σπιτι να τα παραλαβω...εχει καποιος καποια εμπειρια μεσω ups?ευχαριστω
1. Aφήνουν σημίωμα
2. Mπορεις να παραλάβεις απο κορωπί 4ο Χλμ Λεωφόρος Παιανίας - Μαρκοπούλου μετά την Intracom στο αριστερό σου χέρι, αν θυμάμαι καλά είναι μεχρι 17:30 ή 18:00

elektronio
27-10-17, 07:54
Πάρ' τους τηλέφωνο πριν το φέρουν και ρώτησε αν μπορούν να το παραδώσουν απόγευμα για να γλυτώσεις το να πας να το παραλάβεις από το κατάστημα.

kioan
27-10-17, 10:01
Αν τους πάρεις τηλέφωνο πριν την παράδοση πιθανότατα θα μπορέσεις να ζητήσεις να στο παραδώσουν σε άλλο σημείο. Αν θυμάμαι καλά το είχα κάνει πριν μερικά χρόνια.

pstratos
27-10-17, 16:04
Ναι, αν τους πάρεις τηλ θα στο κρατήσουν ή στείλουν στο κατάστημα της περιοχής σου, ώστε να πας να το παραλάβεις με υσηχία σου

betacord85
27-10-17, 16:50
οτι ναναι ειναι η ups τελικα...μπηκα πριν λιγο με το tracking number και βλεπω οτι περασε απο το σπιτι μου στις 15.24 και θα γινει λεει μια τριτη και τελευταια προσπαθεια...ουτε τηλ με πηραν ουτε τιποτα ουτε ειδοπητηριο...δηλαδη ολη μερα μεσα στο σπιτι με το τουφεκι πρεπει να ειμαι?οτι ναναι ομως...και το κουφο θα με χρεωσουν λεει ακι απο πανω οταν το παραλαβω????τι κουφα πραγαματ ειναι αυτα?ηδη πληρωσα 40 ευρω για shiping...και δηλαδη μονο απο κορωπι?αλλο σημειο παραλαβης δε εχει?κατσε να τους παρω τηλ γιατι εχουν ξεφυγει μαλλον