PDA

Επιστροφή στο Forum : Ενα μέλος και φίλος κινδυνεύει....ΕΡΑΝΟΣ ΑΓΑΠΗΣ



agis68
11-03-18, 01:51
Λοιπόν, ένα αγαπητό μέλος και φίλος περνά δύσκολες ώρες με σοβαρό θέμα υγείας. Εχει καρκινο στο πίσω μέρος του πνεύμονα που εφάπτεται με 6 και 7 Θωρακικό σπόνδυλο. Διαγνώστηκε πριν από ένα μήνα σχεδόν αλλά πόναγε τρομερά σχεδόν ένα χρόνο. Ο καρκίνος ήταν μικρός (νεόπλασμα μεγέθους 1,50 cm) και καταπολεμήθηκε με μια ακτινοβολία στο Νοσοκ. Αγιος Σάββας πριν από 2 εβδομάδες. Ακολούθησαν τρεις χημιοθεραπίες και σχεδόν τον έσωσαν. Στο μεταξύ έπαθε πνευμονικό οίδημα και επειδή είναι μαχητής το παλεύει και αυτό με ισχυρή αντιβίωση. Είναι κλινήρης με πόνους δυσβάσταχτους. Του έχει χωρηγηθεί από την Νομαρχία χρήση Κωδείνης και μορφίνης για να αντέχει τους πόνους. Τον επισκέπτομαι σχεδόν κάθε μέρα. Από σήμερα σταμάτησε το patch με τα ναρκωτικά αυτά γιατί είδε ότι το έκαναν ζόμπι και να μην ξέρει που βρίσκεται. Οπότε ξεγελάει τους πόνους με lonarid και δυνατό Depon. Είναι πραγματικός μαχητής αλλά έχει μείνει ο μισός. Αυτό που τον τρόμαξε περισσότερο είναι ότι εδώ και μια εβδομάδα ξαφνικά σταμάτησε να έχει λειτουργίες από τον θώρακα και κάτω. Δεν κινεί τα πόδια και δεν αντιλαμβάνεται το σώμα του το παραμικρό. Οι γιατροί του είπαν πως είναι ανατρέψιμο αλλά εκεί που τη μια μέρα απλά αισθάνεται το χέρι στο καλάμι του την άλλη μέρα δεν νιώθει τίποτα. Επικοινώνησα με τον αδελφό μου που είναι Ιατρός με ειδικότητα σε καρκίνους και μου είπε πως είναι ανατρέψιμο αλλά θα πάρει πολύ χρόνο. Επίσεις παρατηρήθηκε στην τελευταία αξονική πως έχει γινει ένα μικρό ράγισμα σε σπόνδυλο και κινδυνεύει με απότομε κινήσεις κλπ να μείνει όντως παραπληγικός για πάντα. Ο φιλος αυτός είχε ως δουλειά την επισκευή ηλεκτρονικών αλλά τώρα δεν μπορεί να δουλέψει. Η γυναίκα του έχει μια εργασία που αποφέρει ελάχιστο εισόδημα στην οικογένεια. Είναι στα όρια εξαθλίωσης μια και έχουν ξεκινήσει οι διαδικασίες για σύνταξη αναπηρίας αλλά είναι χρονοβόρα διαδικάσία....

Αυτό που προτείνω και ξαναλέω είναι δική μου πρωτοβουλία είναι να βοηθήσουμε το μέλος με μια οικονομική βοήθεια. Να γίνει ένας έρανος να μαζευτούν λίγα χρήματα για να μπορέσουμε να τον κρατήσουμε στη ζωή. Επίσης και τρόφιμα γίνονται δεκτά. Λίγα μακαρόνια, ρύζι, αυγά, γάλα, γιαυρτι, αλεύρι, ζάχαρη, είδη αρτοποιάς (κουλουράκια, μπατόν σαλε κλπ) Κανένα μαξιλάρι σκληρό για στήριξη, σακούλες για σωματικά υγρά ( Ουροσυλλέκτη), Πάνες ενηλίκων.

Αν μπορεί να γίνει είναι ότι καλύτερο. Αξίζει να βοηθήσουμε έναν συνάνθρωπό μας, ένα μέλος έναν πολύτιμο φίλο.


Ευχαριστώ πολύ
με Εκτίμηση
Αγις Στρατάκης


ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
GR 43 0171-0090-0060-0901-0057-492


GR4301710090006009010057492


Στο όνομα μου ΑΓΙΣ ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ

ή PAYPAL στο agisstr@yahoo.com

ΤΡΟΦΙΜΑ ΚΑΙ ΒΟΗΘΗΜΑΤΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΩ ΠΑΛΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΩ

ΔΩΣΤΕ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΑ....το όνομα του μέλους το γνωρίζει μόνο εγώ και ένας συντονιστής...Δεν πρόκειται για απάτη Παρακαλώ μια βοήθεια.....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ




Τρόφιμα και είδη που μαζεύουμε

Ζυμαρικά (μακαρόνια-ρύζι )
Αλευρι σκληρό, πολύσπορο κλπ(γιατί η γυναίκα του φτιάχνει ψωμί με αρτοπαρασκευαστή)
Γαλακτοκομικά προιόντα έστω και σε μικρές ποσότητες
Ζάχαρη κρυσταλλική
Καφές ΝΕΣ
Κουλουράκια ή μπατόν σαλέ
Φρούτα (μήλα-ακτινίδια- μπανάνες- αχλάδια- πορτοκάλια)
Λαχανικά (σπανάκι - σαλατικά - χόρταρικά)
Είναι πάμφθηνα από Λαική και σώζουμε έναν άνθρωπο

Επίσης Σακουλες ουροσυλλέκτη
Πάνες ενηλίκων

Από φάρμακα μόνο lonarid . και παυσίπονα ισχυρά. Πονάει πολύ σε καθημερινή βάση.

Ενυδατικές Κρέμμες για το ακίνητο δέρμα που αφυδατώνεται (Nivea - Dove κλπ)

Συγνώμη δεν κάνω διαφήμιση εταιρειών αλλά είμαστε σε απόγνωση. Εγώ πέρα από την φροντίδα και την ηθική στήριξη οικονομικά είμαι πάτος όσο και εκείνος.....

moutoulos
11-03-18, 10:28
Παιδιά ... το θέμα είναι σοβαρό. Ο συντονιστής που γνωρίζει το θέμα, είμαι εγώ.

Μιλάμε για ένα άνθρωπο που βρίσκεται στην κοινότητά μας, και είναι ένα εκλεκτό
και πολύτιμο μέλος, ευγενικός και χαμηλών τόνων άνθρωπος. Εξαιρετικός !.

Γνωριζόμαστε ... "τηλεφωνικά". Πραγματικά βοηθήστε τον. Εγώ έκανα κατάθεση
πριν σε PayPal. Ότι έχει ο καθένας, όπου και όπως μπορεί. Ακόμα και 5€. Σίγουρα
δεν είναι πολλά σαν ποσό, αλλά με πολλά 5€ μαζεύεται ένα μεγάλο ποσό.

Αγι σε τέτοιες περιπτώσεις δεν τίθεται θέμα διαφήμισης. Εσύ γράψε αναλυτικά
τι (επιπλέον) έχει ανάγκη.

Εύχομαι οτι καλύτερο !!!.



Θα παρακαλούσα να μην έχω ΠΜ του τύπου "ποιός μέλος είναι", γιατί δεν θα
απαντήσω. Απλά μείνετε σε αυτό που σας λεω. Είναι εκλεκτό και γνωστό μέλος.

rama
11-03-18, 13:15
Απλά για να ξέρουμε τι λέμε, τo Lonarid είναι κωδεΐνη.

agis68
11-03-18, 13:26
Απλά για να ξέρουμε τι λέμε, τo Lonarid είναι κωδεΐνη.


Πολύ σωστά...Αν έχουμε μπουκάλι με κωδεινη ακόμη καλύτερα

agis68
11-03-18, 22:39
Ευχαριστώ θερμά ολο ψυχής τα μέλη που άμεσα ανταποκρίθηκαν. Παρακαλώ είμαστε πολλοί. Με το ελάχιστο να βοηθήσουμε θα μαζευτουν

agis68
12-03-18, 12:57
Η λιστα με τα μέλη που γίνονται δωρητές αγάπης και ανθρωπιάς μεγαλώνει συνέχεια...εχει μαζευτεί στο paypal ένα ποσό τον 230 ευρώ και κάποια ποσά στον Τραπ. Λογαριασμό που θα ενημερώσω μόλις τα μάθω (Δεν διαθέτω winbank)

Ευχαριστώ....Να ξέρετε όλοι ότι εχθές του το μετέφερα (δεν ήξερε τίποτα) και η χαρά του τον έκανε να χαμογελάσει για πρώτη φορά που διανύει αυτή την κατάσταση.:thumbup:

ΜαστροΤζεπέτο
12-03-18, 17:36
Εδώ μπορούμε όλοι κάτι να κάνουμε δεν χρειάζονται ειδικές οδηγίες .....

RNR
12-03-18, 18:50
Άγι τι να πω φίλε μακάρι όλα να πάνε καλά.

Πες μου σε παρακαλώ που μπορώ να κανονίσω για τρόφιμα 'και άλλα είδη να στα δώσω κάπου ή να στείλω?

Ευχαριστώ

stauros772000
12-03-18, 20:02
απο σαλονικα πως και που στελνουμε πανες συλεκτες και πιθανον κανα λοναριντ?

DGeorge
12-03-18, 22:13
Λοιπόν, ένα αγαπητό μέλος και φίλος περνά δύσκολες ώρες με σοβαρό θέμα υγείας.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


Τρόφιμα και είδη που μαζεύουμε

Ζυμαρικά (μακαρόνια-ρύζι )
Αλευρι σκληρό, πολύσπορο κλπ(γιατί η γυναίκα του φτιάχνει ψωμί με αρτοπαρασκευαστή)
Γαλακτοκομικά προιόντα έστω και σε μικρές ποσότητες
Ζάχαρη κρυσταλλική
Καφές ΝΕΣ
Κουλουράκια ή μπατόν σαλέ
Φρούτα (μήλα-ακτινίδια- μπανάνες- αχλάδια- πορτοκάλια)
Λαχανικά (σπανάκι - σαλατικά - χόρταρικά)
Είναι πάμφθηνα από Λαική και σώζουμε έναν άνθρωπο

Επίσης Σακουλες ουροσυλλέκτη
Πάνες ενηλίκων

Από φάρμακα μόνο lonarid . και παυσίπονα ισχυρά. Πονάει πολύ σε καθημερινή βάση.

Ενυδατικές Κρέμμες για το ακίνητο δέρμα που αφυδατώνεται (Nivea - Dove κλπ)

Συγνώμη δεν κάνω διαφήμιση εταιρειών αλλά είμαστε σε απόγνωση. Εγώ πέρα από την φροντίδα και την ηθική στήριξη οικονομικά είμαι πάτος όσο και εκείνος.....
Μιά πρόταση/σύσταση για τέτοιες περιπτώσεις (μεταξύ μας)..
.Παιδόπουλα... Να γράφετε τα IBAN χωρίς κενά και παύλες!
Διευκολύνει αφάνταστα τη διαδικασία Copy/Paste σε περίπτωση χρήσης δικτυακής μεταφοράς χρημάτων!
Αυτά και καλά ξεμπερδέματα στον φίλο/μέλος.

ΜαστροΤζεπέτο
12-03-18, 22:22
Μιά πρόταση/σύσταση για τέτοιες περιπτώσεις (μεταξύ μας)..
.Παιδόπουλα... Να γράφετε τα IBAN χωρίς κενά και παύλες!
Διευκολύνει αφάνταστα τη διαδικασία Copy/Paste σε περίπτωση χρήσης δικτυακής μεταφοράς χρημάτων!
Αυτά και καλά ξεμπερδέματα στον φίλο/μέλος.
Η Πειραιώς το διορθώνει αυτόματα, άλλη τράπεζα δεν ξερω πως το κάνει μάλλον έχεις δίκιο

DGeorge
12-03-18, 22:50
Η Πειραιώς το διορθώνει αυτόματα, άλλη τράπεζα δεν ξερω πως το κάνει μάλλον έχεις δίκιοΕθνική και Αλφα ΟΧΙ

DGeorge
12-03-18, 23:05
Mάγκες προσοχή στις διάφορες κωδείνες! Κωδείνη ηείναι η Δραστική Ουσία, αλλά το άλλο μισό φάρμακο λέγεται Έκδοχο!
Γι' αυτό και δεν λέγονται όλες οι Κωδείνες LONARID!
Χρησιμοποιήστε ΜΟΝΟ το φάρμακο/α που θα σας συστήσει ο θεράπων Γιατρός!
Διαβάστε επίσης πολύ καλλά το φυλλαράκι με τις 'Οδηγίες Χρήσης'
Κάπου αναφέρεται σε παρενέργειες και μάλιστα ίσως και με ποσοστά % (αν είναι σοβαρές).... Π.χ. ένα που έπαιρνα εγώ, με 'σαβούριαζε κάτω', ή/και μου προκαλούσε κρίσεις έντονης οργής!! Φυσικά η Εταιρεία τα είχε δει και τα είχε προβλέψει με ποσοστά % και με ηλικίες από μέχρι!
Και πάλι ΚΑΛΗ ΥΓΕΙΑ και ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ στον φίλο!

DGeorge
12-03-18, 23:12
....Αγι σε τέτοιες περιπτώσεις δεν τίθεται θέμα διαφήμισης. Εσύ γράψε αναλυτικά
τι (επιπλέον) έχει ανάγκη......Αυτό να λέγεται!!! Αν ο Γιατρός/οι Γιατροί πει "Θα τρώει μόνο ΒΙΤΑΜ!!!" αυτό θα είναι εντολή Γιατρού. Εμάς το μόνο που μας μένει είναι να "χτυπήσουμε προσοχή" υπακούοντας στο πρόσταγμα του Γιατρού!

agis68
13-03-18, 00:28
Άγι τι να πω φίλε μακάρι όλα να πάνε καλά.

Πες μου σε παρακαλώ που μπορώ να κανονίσω για τρόφιμα 'και άλλα είδη να στα δώσω κάπου ή να στείλω?

Ευχαριστώ


τα στέλνεις σε μένα άν είσαι Αθήνα κανονίζουμε και συνάντηση

κράτα το κινητό μου 6940982486

moutoulos
13-03-18, 09:59
Να γράφετε τα IBAN χωρίς κενά και παύλες!
Διευκολύνει αφάνταστα τη διαδικασία Copy/Paste ...

Γιώργο σωστή η παρατήρησή σου. Διορθώθηκε. Παρέμεινε και το IBAN με "παύλες"
γιατί διευκολύνει το γράψιμο σε χαρτί (αν δεν γίνει "ηλεκτρονική" μεταφορά).





ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
GR 43 0171-0090-0060-0901-0057-492


GR4301710090006009010057492


Στο όνομα μου ΑΓΙΣ ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ

ή PAYPAL στο agisstr@yahoo.com

agis68
13-03-18, 13:21
Να πω πως εφόσον ο ίδιος ο ασθενής ενημερώθηκε για όλη την κίνηση μπορώ να δημοσιεύσω το όνομα του μέλους

Θωμάς Μαρουφίδης

Nickname ΤhomasDriver

Ευχαριστώ

DGeorge
13-03-18, 19:42
Μπορεί να μην γνωρίζω, προσωπικώς, τον άνθρωπο. Ωστόσο η εγγύηση Αληθούς Καταστάσεως, εκ μέρους του Γρηγόρη υπήρξε σαν εγγύηση/Σφραγίδα εκ μέρους όλου του Συνόλου, της Παρέας, μας.
Όταν πρωτοδιάβασα τον τίτλο, ήμουν έτοιμος, γι' απ'ευθείας παράκαμψη, λέγοντας "Ωχ αδελφάκι μου....! Κι εδωμέσα ζητιάνοι επαγγελματίες!!??"
Η πιστοποίηση του Γρηγόρη ήταν, που με κράτησε!

Επ' ευκαιρία θα γίνω και λίγο κακός.... Τώρα που ο χ-Συντονιστής είναι Αρωγός σε καταστάσεις ανθρωπιάς. είναι καλός!!!
Στις προτάσεις "Για ένα καλύτερο HLEKTRONIKA.GR", ο ένας μας βρωμάει, κι ο άλλος μας στραβώνει!!!!!!

Επίσης, καθώς ο καθένας μας κάνει ό,τι μπορεί, "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!" δεν χρειάζονται!
Αυτό όμως, το οποίο καλά θα ήταν να υπήρχε, είναι "ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ"!
Π.χ. το προηγούμενο θέμα που αφορούσε σε κάποιες φιάλες αίματος, πιστεύω, ότι καλό θα ήταν να ενημερωθή η Παρέα για την τελική έκβαση! Έτσι οι Συντονιστές ίσως το διατηρήσουν 'ανοιχτό' με κάποιον τρόπο, ώστε να γράψει εκεί όποιος -μη κακό- βρεθεί στην ίδια δυσάρεστη θέση.
Δεν γνωρίζω την άποψη των Συντονιστών, αλλά πιστεύω, πως αυτοί -τελικά- θα αποφασίσουν για την όποια περαιτέρω διαδικασία!

sot1
13-03-18, 21:09
Καλησπέρα

Όπως είπε και ο Αγις (Εγώ πέρα από την φροντίδα και την ηθική στήριξη οικονομικά είμαι πάτος όσο και εκείνος ....)
έτσι περίπου ίσως είναι ο κάθε ένας μας ... είμαι αρκετά χρόνια μέλος αλλά όχι αρκετά ενεργό
κάποιοι από το site με γνωρίζουν και τους γνωρίζω προσωπικά, η δουλειά μου τα τελευταία 20 χρόνια έχει να κάνει
με οπτικά, και έχω να πω κάτι με όλη μου την καρδιά.

Μη μπορώντας να προσφέρω όσα θα ήθελα χρήματα αλλά βλέποντας ότι έχω αρκετό εμπόρευμα, προτείνω σε όποιον
έχει στο πρόγραμμα του να αγοράσει γυαλιά να έρθει να δει ,να του τα κάνω, να κάνει κατάθεση το ποσό της αξίας
των γυαλιών στο λογαριασμό του Αγι, και με την απόδειξη της κατάθεσης να τα παραλάβει. Για όποιον ενδιαφέρεται
τα στοιχεία μου και οι λεπτομέρειες με προσωπικό μήνυμα.

Εγώ βρίσκομαι Θεσσαλονίκη οπότε είναι πιο εύκολο για οποιονδήποτε από την πόλη να εξυπηρετηθεί. Όσο για την
υπόλοιπη Ελλάδα ... όταν υπάρχει καλή διάθεση όλα γίνονται.

matthew
13-03-18, 21:11
Χρησιμοποιήστε ΜΟΝΟ το φάρμακο/α που θα σας συστήσει ο θεράπων Γιατρός!

Αν ο Γιατρός/οι Γιατροί πει "Θα τρώει μόνο ΒΙΤΑΜ!!!" αυτό θα είναι εντολή Γιατρού. Εμάς το μόνο που μας μένει είναι να "χτυπήσουμε προσοχή" υπακούοντας στο πρόσταγμα του Γιατρού!
Αυτό πάντως δεν ισχύει απόλυτα. Και οι γιατροί είναι άνθρωποι και μερικές φορές κάνουν λάθη στις συνταγογραφήσεις. Αυτό συμβαίνει κυρίως γιατί τις περισσότερες φορές ή δεν είναι πλήρως ενημερωμένοι για το ιατρικό ιστορικό των ασθενών, ή βιάζονται να βγάλουν συμπεράσματα τα οποία οδηγούν στη συνέχεια σε λάθος συνταγογραφήσεις.

Διαβάστε επίσης πολύ καλλά το φυλλαράκι με τις 'Οδηγίες Χρήσης'
Κάπου αναφέρεται σε παρενέργειες και μάλιστα ίσως και με ποσοστά % (αν είναι σοβαρές).... Π.χ. ένα που έπαιρνα εγώ, με 'σαβούριαζε κάτω', ή/και μου προκαλούσε κρίσεις έντονης οργής!! Φυσικά η Εταιρεία τα είχε δει και τα είχε προβλέψει με ποσοστά % και με ηλικίες από μέχρι.

Καλή δύναμη και περαστικά στο Θωμά!

agis68
13-03-18, 21:18
Καλησπέρα. Από την τράπεζα έγινε σήμερα ανάληψη 180 ευρώ. Με αυτά νοικιάστηκε Γερανός κατά της κατάκλυσης και καρέκλα με ρόδες. Περίσσεψαν 20 ευρώ. Επίσης από paypal περιμένω να επιστρέψουν στην τράπεζα 320 ευρώ Είναι ένας μισθός που θα βοηθήσει αυτόν τον άνθρωπο.

Τον Γρηγόρη τον έθεσα εγγυητή γιατί είναι σοβαρός και επίσης δεν έχω δώσει ποτέ το παραμικρό δικαίωμα να θεωρούμε λαμόγιο. Δυστυχώς σε μένα επεσε το βαρύ φορτίο υποστήριξης του μέλους πρώτον γιατί είμαι φίλος του και δεύτερον γιατί είμαι ο μόνος φίλος του. Ολοι οι άλλοι που τον ήξεραν απλά κανουν το κορόιδο....

Νομίζω πως έχω δώσει ψήγματα αξιοπρέπειας, σεβασμού και εκτίμησης εκ μέρους της κοινότητας. Αν δεν το έχω καταφέρει τότε είμαι λάθος. Δεν θα έκανα ποτέ μια τέτοια κίνηση αν δεν υπήρχε αυτή η ανάγκη που υπάρχει.

Αλλωστε υπάρχει και διεύθυνση και τηλέφωνο να το εξακριβώσετε...

οποιος θέλει με πμ να του τη δώσω να περάσει....


Ευχαριστώ

edit το ποσό από paypal που εκανα withdraw ειναι 320 και όχι 360. επίσης αλλα 40 είναι τωρα στο paypal

DGeorge
13-03-18, 22:13
....Τον Γρηγόρη τον έθεσα εγγυητή γιατί είναι σοβαρός...:hahahha::hahahha:
Νομίζω πως έχω δώσει ψήγματα αξιοπρέπειας, σεβασμού και εκτίμησης:hahahha::hahahha: εκ μέρους της κοινότητας...(Καθώς το πρόβλημα, αφ'εαυτού, δείχνει υπερβολικά σοβαρό, συγχωρέστε μου την όποια προσπάθεια διακωμώδησής του. Εννοείται πως σέβομαι απεριόριστα τόσο τον Άγη, όσο φυσικά και τον Γρηγόρη!!!!. Από την άλλη μεριά, όμως, είναι και ίδιο της Φυλής μας μια τέτοια αντίδραση, όταν 'μας πλακώνουν τα βάρη'!

moutoulos
13-03-18, 22:28
Πραγματικά χαίρομαι που υπάρχει αυτό το ενδιαφέρον, και όλη αυτή η ανταπόκριση απο
τα μέλη. Και μάλιστα μέσα σε δυο μέρες !!!. Δεν το περίμενα για να πω την αλήθεια. Αυτό
δείχνει οτι στα δύσκολα ... παραμένουμε ΆΝΘΡΩΠΟΙ !!!.


Τα σέβη μου
72821

GiwrgosTH
14-03-18, 10:25
Τι να πω, τα περαστικά μου και την συμπαράστασή μου στην οικογένειά του!
Και φυσικά ένα μεγάλο μπράβο στον Άγη για την πρωτοβουλία!

agis68
14-03-18, 11:13
Θα προσπαθήσω κάποια στιγμή (δεν ξέρω πότε γιατί κουράζεται και εύκολα) να του δώσω το τάμπλετ μου να μπει με τον λογαριασμό του να σας ευχαριστήσει όλους. Εγώ έχω μπει μέσα τελευταία με κάτι δουλειές που με κρέμασαν και δεν είχα άμεσα να του δώσω χρήματα. Για αυτό έκανα αυτή την κίνηση. Και πέτυχε. Αν τον πετύχω σε χαλαρή στιγμή να τον βγάλω μια φωτό. με Σεβασμό στον φίλο μου και ασθενή πάντα για να έχετε μια εικόνα. Παιδιά πάντως να ξέρετε ότι ο Θωμάς τραβάει μεγάλο λούκι. Ο γιος του είναι 25 χρονών και τα έχει ψυλοχαμένα (λογικό) η δε γυναίκα του τα έχει δει όλα...εχθές κάθησα 13 ώρες απο τη μία να ηρεμήσει να κοιμηθεί ( να τον πιάσει το πατς που φοράει) και μετά να υποστηρίξω τη Joulia που έκλαιγε με αναφιλητά και ήταν τρομερά τρομαγμένη. Εννοείται πως χάνω μεροκάματα κλπ αλλά τον υποστηρίζω μέχρι να σηκωθεί στα πόδια του. Από τα χρήματα που του δώσατε μέσω του Τραπεζικού λογαρισμού μου έδωσε ένα εικοσάρικο για να μπορέσω και εγώ να στηριχτώ. Ευχαριστώ για την συμπαράσταση σας. Ευχομαι μια ημέρα να σηκωθεί και να πιούμε όλοι μαζί καφέ.

ΜαστροΤζεπέτο
14-03-18, 12:40
.... ανάληψη 180 ευρώ. Με αυτά νοικιάστηκε Γερανός κατά της κατάκλυσης και καρέκλα με ρόδες. Περίσσεψαν 20 ευρώ. ....edit το ποσό από paypal που εκανα withdraw ειναι 320 και όχι 360. επίσης αλλα 40 είναι τωρα στο paypal
Μην έχεις άγχος για διαχείριση τόσο μικρού ποσού για ένα τόσο μεγάλο έργο που κάνεις. Τα λεφτά που μαζεύτηκαν είναι λίγα , ας κρατήσουμε ψηλά το ποστ για να βοηθήσουν κι άλλοι ........

electron
14-03-18, 13:36
Άγη τσεκάρισε τον τραπεζικό σου λογαριασμό. Έβαλα και γω το κάτι της μου. Περαστικά στον συνάδελφο και σύντομα εδώ στις επάλξεις των ηλεκτρονικών.

PARKER
14-03-18, 14:06
Θα πρότεινα το θέμα να μείνει ψηλά μέχρι το Πάσχα και όσοι παίρνουν Δώρο Πάσχα, αν τους περισσεύει κάτι, να κάνουν μια κατάθεση. Χριστούγεννα και Πάσχα άλλωστε μας πιάνει πάντα μια τάση να σκεφτόμαστε τους πάσχοντες συνανθρώπους μας, να μια καλή ευκαιρία!!!
Επίσης, για φαρμακευτικό και παραφαρμακευτικό υλικό (πάνες κλπ) μια ιδέα θα ήταν να απευθυνθείς και στα κοινωνικά φαρμακεία. (http://agigmazois.gr/sideinfo/koinfarmatt/).
(Παρεμπιπτόντως, η τράπεζα Πειραιώς παίρνει το ΙΒΑΝ και το διορθώνει μόνη της)
Περαστικά στο φίλο μας.

DGeorge
14-03-18, 16:59
Πραγματικά χαίρομαι που υπάρχει αυτό το ενδιαφέρον, και όλη αυτή η ανταπόκριση απο
τα μέλη. Και μάλιστα μέσα σε δυο μέρες !!!. Δεν το περίμενα για να πω την αλήθεια. Αυτό
δείχνει οτι στα δύσκολα ... παραμένουμε ΆΝΘΡΩΠΟΙ !!!.


Τα σέβη μου
72821

Ξέρεις... Στα Ελληνικά, υπάρχει μια λέξη, που δεν μεταφράζεται (μονολεκτικά τουλάχιστον) σε καμμίαν άλλη Γλώσσα του Κόσμου: Φιλότιμο!
Κι εδωμέσα τουλάχιστον, δείχνει, να περισσεύει! Αυτό, φίλε, μεταφράζεται ως πολύ μεγάλη ευθύνη στις πλάτες και των τριών mods, έναντι όλων μας!!!
Ασ' τα 'σέβη' λοιπόν, και την 'Εύη'!! Δεν μας ρίχνετε με τέτοια:biggrin:!
Κοιτάξτε να διατηρήσετε το υψηλό επίπεδο Έργου, που προσφέρετε, κι ανάλογα θα δείτε, πως κι εμείς θα ακολουθούμε και θα ανταποκρινόμαστε... Τόσο απλά!!!!

agis68
14-03-18, 17:12
Να πω πως σήμερα πήγε ψυχολογική υποστήριξη με ψυχολόγο για τον Θωμά και τη σύζυγο του...

DGeorge
14-03-18, 17:25
Θα προσπαθήσω κάποια στιγμή (δεν ξέρω πότε γιατί κουράζεται και εύκολα) να του δώσω το τάμπλετ μου να μπει με τον λογαριασμό του να σας ευχαριστήσει όλους......Φίλε Άγη, με όλο τον σεβασμό, και πάντα κατά την ταπεινή μου άποψη, αυτό θα ήταν κάτι 'εγκληματικό'. Δεν 'πουλάμε υποχρέωση' ούτε κάν 'για ένα Ευχαριστώ'! Είμαστε Άνθρωποι! Και αυτό τα λέει όλα!!!

ΜαστροΤζεπέτο
14-03-18, 20:12
Πιστεύω ότι υπάρχει ανταπόκριση από αρκετά μέλη Είναι δύσκολοι καιροί αλλά στα δύσκολα φαίνονται οι φίλοι !!!

Hulk
15-03-18, 09:01
Καλημέρα σε όλους
Αγη θέλω να μου στείλεις σε παρακαλώ τι μέγεθος πάνες ενηλίκων χρειάζεται,
δουλεύω σε εργοστάσιο με προϊόντα ατομικής υγιεινής και μπορώ να κάνω κάτι.
Απλά θα σε ταλαιπωρήσω λίγο και ίσως χρειαστεί να ανέβεις προς Μενίδι, κάνω
δυο δουλειές αυτό τον καιρό και δεν προλαβαίνω τίποτα.

agis68
15-03-18, 13:39
Σάββα μου ευχαριστώ πολύ. Δεν τίθεται θέμα ταλαιπωρίας σε τέτοιες καταστάσεις...θα ρωτήσω τι χρησιμοποιούν και θα σου πω

liat
15-03-18, 16:04
Συγχωρέστε με γι' αυτό που θα πω, αλλά, προσωπικά, θεωρώ πέρα ως πέρα περιττό να γίνεται έμμεση ή άμεση αναφορά του ποιος προσφέρει και με ποιο τρόπο.
Αυτός που θέλει να βοηθήσει, το κάνει και δεν χρειάζεται να γνωρίζει η αριστερά τι ποιεί η δεξιά.
Αρκεί ένα πμ στον Άγι που έχει επιφορτιστεί με το έργο αυτό, που κι αυτό δεν είναι ζωτικής σημασίας.
Το μόνο σημαντικό είναι να δίνει ο Άγις "αναφορά" (ας μου επιτραπεί ο όρος) για το ποσό που συγκεντρώθηκε και πως διανεμήθηκε.
Εύχομαι περαστικά στον Θωμά και δύναμη στην οικογένειά του.

ΜαστροΤζεπέτο
15-03-18, 17:47
Συγχωρέστε με γι' αυτό που θα πω, αλλά, προσωπικά, θεωρώ πέρα ως πέρα περιττό να γίνεται έμμεση ή άμεση αναφορά του ποιος προσφέρει και με ποιο τρόπο.
Αυτός που θέλει να βοηθήσει, το κάνει και δεν χρειάζεται να γνωρίζει η αριστερά τι ποιεί η δεξιά.
Αρκεί ένα πμ στον Άγι που έχει επιφορτιστεί με το έργο αυτό, που κι αυτό δεν είναι ζωτικής σημασίας.
Το μόνο σημαντικό είναι να δίνει ο Άγις "αναφορά" (ας μου επιτραπεί ο όρος) για το ποσό που συγκεντρώθηκε και πως διανεμήθηκε.
Εύχομαι περαστικά στον Θωμά και δύναμη στην οικογένειά του.
Ας μας λέει μόνο κάτι για την υγεία του ανθρώπου, κι ας λέμε και εμείς καμιά κουβέντα εδώ να το κρατάμε ψηλά το θέμα να το δούν και όσοι δεν έτυχε να το δουν ακόμα. Δεν γνωρίζω τον άνθρωπο αλλά θυμάμαι το όνομά του σε συζητήσεις εδώ. Κανείς δεν νομίζω να έγινε πάμπλουτος ασχολούμενος με τα φόρουμ των ηλεκτρονικών ή τα ηλεκτρονικά θέματα γενικά κι είμαι σίγουρος οτι χρειάζεται τη βοήθειά μας.

liat
15-03-18, 18:02
Ας μας λέει μόνο κάτι για την υγεία του ανθρώπου, κι ας λέμε και εμείς καμιά κουβέντα εδώ να το κρατάμε ψηλά το θέμα να το δούν και όσοι δεν έτυχε να το δουν ακόμα. Δεν γνωρίζω τον άνθρωπο αλλά θυμάμαι το όνομά του σε συζητήσεις εδώ. Κανείς δεν νομίζω να έγινε πάμπλουτος ασχολούμενος με τα φόρουμ των ηλεκτρονικών ή τα ηλεκτρονικά θέματα γενικά κι είμαι σίγουρος οτι χρειάζεται τη βοήθειά μας.
Σαφώς να μας λέει για την υγεία του. Αν κατάλαβες, θεωρώ λάθος την προσέγγιση του να γνωστοποιείται τι προσφέρει ο καθείς.
Περισσότερη ανάλυση και συζήτηση δεν χρειάζεται γιατί μειώνεται η αξία του θέματος που από μόνη του έχει λάβει.

DGeorge
15-03-18, 19:50
Πιστεύω ότι υπάρχει ανταπόκριση από αρκετά μέλη Είναι δύσκολοι καιροί αλλά στα δύσκολα φαίνονται οι φίλοι !!!...οι Άνθρωποι, Δημήτρη! Οι φίλοι πρέπει και να τον γνωρίζουν!!!
Εμένα, σε κάποια φάση της ζωής μου, Άγνωστοι, με σήκωσαν από το πεζοδρόμιο, όταν είχα σβήσει/λιποθυμήσει!:wiink:
Ωστόσο ακόμα και στους 'εύκολους' καιρούς, συνήθως το Απροσδόκητο θα μου συμβεί όταν βρίσκομαι μεταξύ αγνώστων, από τους οποίους θα βρεθεί αυτός που θα προστρέξει στο όποιο πρόβλημά μου.
Γειτονάκο Δημήτρη :biggrin:, στους καθημερινούς δεν δίνω τίποτα, και πουθενά. Έχω δει τις σχετικές συνεντεύξεις, από τα ΜΜΕ, στους ζητιάνους δρόμων/τραίνων κλπ, κι έχω φρικάρει! Οπότε τέρμα από εκεί!
Δεν είναι, πιστεύω, και ποτέ δεν ήταν, θέμα φίλων, ούτε εύκολων ή δύσκολων καιρών. Απλώς ανέκαθεν ήταν θέμα εμπιστοσύνης, δυνατοτήτων, και Ανθρωπιάς. Όπως έγραφα και πριν, και τα τρία αυτά περισσεύουν στην Παρέα!!!

αλπινιστης
15-03-18, 20:00
Ειναι υπεροχος ανθρωπος με μοναδικη διαθεση..!
Ας κρατησουμε το θεμα ψηλα. Σε λιγο σκαει και το δωρο πασχα. Θα μπορεσουμε και παλι να στηριξουμε τον Θωμα.

agis68
15-03-18, 22:18
Oυδέποτε σκέφτηκα να αναρτήσω πινάκιο τι προσφέρει καθένας. Είναι όμως τερ'άστια ευθύνη για μένα το έργο που έχω αναλάβει. Ευχαριστώ όλους που συμμετέχουν με οτιδήποτε

GiwrgosTH
16-03-18, 08:48
Oυδέποτε σκέφτηκα να αναρτήσω πινάκιο τι προσφέρει καθένας. Είναι όμως τερ'άστια ευθύνη για μένα το έργο που έχω αναλάβει. Ευχαριστώ όλους που συμμετέχουν με οτιδήποτε
Ούτε έχει κανένα νόημα να το κάνεις, άλλωστε δεν είναι καλός αυτός που πρόσφερε και κακός αυτός που δεν το έκανε, κάποιος μπορεί να θέλει και να μην μπορεί.
Απλά σε ευχαριστούμε για όσα κάνεις για έναν συνάνθρωπό μας και φίλο μας!

agis68
19-03-18, 15:13
Παρέλαβα Δέμα από μέλος του φόρουμ. Παραδώθηκε στον Θωμά

Ευχαριστώ πολύ

PARKER
26-03-18, 12:14
Ένα up, έτσι για να ανέβει πάλι το θέμα λίγο ψηλά, δυο βδομάδες πριν το Πάσχα...

aris52
26-03-18, 12:54
Καλημερα και απο εμενα το κατιτις μου και ευχομαι ολοψυχα να το ξεπερασει ο ανθρωπος και να ξανασταθει παλι στα ποδια του υγιεις και δυνατος.

sot1
26-03-18, 15:24
καλημερα
να σας θυμίσω και εγώ ....
όσο για την τιμή θα είναι λογική , και οπωσδήποτε εναρμονισμενη σε ποσό που διατίθεται να προσφέρει ο ενδιαφερομενος για τον ΤhomasDriver
εγώ από την πλευρά μου δεν θέλω κάτι για την όλη διαδικασία

post#19
Καλησπέρα

Όπως είπε και ο Αγις (Εγώ πέρα από την φροντίδα και την ηθική στήριξη οικονομικά είμαι πάτος όσο και εκείνος ....)
έτσι περίπου ίσως είναι ο κάθε ένας μας ... είμαι αρκετά χρόνια μέλος αλλά όχι αρκετά ενεργό
κάποιοι από το site με γνωρίζουν και τους γνωρίζω προσωπικά, η δουλειά μου τα τελευταία 20 χρόνια έχει να κάνει
με οπτικά, και έχω να πω κάτι με όλη μου την καρδιά.

Μη μπορώντας να προσφέρω όσα θα ήθελα χρήματα αλλά βλέποντας ότι έχω αρκετό εμπόρευμα, προτείνω σε όποιον
έχει στο πρόγραμμα του να αγοράσει γυαλιά να έρθει να δει ,να του τα κάνω, να κάνει κατάθεση το ποσό της αξίας
των γυαλιών στο λογαριασμό του Αγι, και με την απόδειξη της κατάθεσης να τα παραλάβει. Για όποιον ενδιαφέρεται
τα στοιχεία μου και οι λεπτομέρειες με προσωπικό μήνυμα.

Εγώ βρίσκομαι Θεσσαλονίκη οπότε είναι πιο εύκολο για οποιονδήποτε από την πόλη να εξυπηρετηθεί. Όσο για την
υπόλοιπη Ελλάδα ... όταν υπάρχει καλή διάθεση όλα γίνονται.

agis68
01-04-18, 12:44
Είμαι στη δυσκολη θέση να ενημερώσω το φόρουμ πως ο Θωμάς κατέληξε χθες το βράδυ στην Κλινηκη Αγιοι Ανάργυροι. Ευχαριστώ όλους όσους συμπαράσταθηκαν. Η καρδιά του φίλου μου δεν άντεξε......θα ενημερώσω τα της κηδείας,,,

Να σας πω μόνο πως κλαίω και γράφω αυτό μόνο.....Να τον θυμόμαστε τον φιλαράκο μας....

electron
01-04-18, 13:47
Το μόνο που έχω να πω είναι συλλυπητήρια στο παιδί και την γυναίκα του Θωμά. Ας είναι καλά η ψυχή του εκεί που βρίσκεται.

Panoss
01-04-18, 13:56
Συλληπητήρια κι από μένα. Κρίμα. :saad:

Ακρίτας
01-04-18, 15:33
Συλλυπητήρια στους οικείους του και μακάρι ο Θεός να τον αναπάυσει.

Gaou
01-04-18, 15:54
Ο Θεός να τον αναπάυση και να δίνει κουράγιο στους κοντινούς του ανθρώπους. Αγι τα συλλυπητήρια μου για τον φίλο σου.

matthew
01-04-18, 16:07
:saad: Θεός σχωρέστον. Ζωή στους δικούς του.

moutoulos
01-04-18, 18:45
Τα θερμά μου συλλυπητήρια ...
:saad:

stam1982
01-04-18, 19:49
Κριμα....Ας αναπαυθει η ψυχη του.Κουραγιο στους δικους του ανθρωπους.

steliosb
01-04-18, 20:18
Τα θερμά μου συλλυπητήρια

lepouras
01-04-18, 21:05
τη να πω. κρίμα. πολύ συμπαθής άνθρωπος. τα συλλυπητήρια στην οικογένειά του.

georgegr
01-04-18, 22:15
Συλλυπητήρια, κουράγιο στους οικείους του.

vasilisd
01-04-18, 22:19
Ο Θεός να τον αναπαύσει και να δίνει δύναμη στους δικούς του.

Thansavv
01-04-18, 22:25
Ο Θεός να αναπαύσει την ψυχή του Θωμά και να δώσει κουράγιο και δύναμη στην οικογένειά του. Τα θερμά συλλυπητήρια μου στους οικείους του.

Hulk
01-04-18, 23:46
Τα θερμά συλλυπητήρια μου στην οικογένεια του....

sot1
02-04-18, 00:11
Ο Θεός να τον αναπαύσει και να δίνει δύναμη στους δικούς του

ΜαστροΤζεπέτο
02-04-18, 02:32
Τα θερμά μου συλληπητήρια στους δικούς του ανθρώπους. Άγη, έκανες το καλύτερο δυνατό ... κουράγιο, είναι δύσκολο να έχεις ζήσει τις τελευταίες μέρες ενός συνανθρώπου....

aktis
02-04-18, 08:53
Ο Θεός να αναπαύσει την ψυχή του . Θλιβερή είδηση . Συλλυπητήρια στην οικογένεια του .

michalism
02-04-18, 09:28
Καλό Παράδεισο να έχει και τα συλλυπητήριά μου σε όλους τους οικείους του.

PARKER
02-04-18, 12:29
Καλό παράδεισο στον φίλο Θωμά. Ο Θεός να αναπαύει την ψυχή του και να δίνει κουράγιο και υπομονή στην οικογένειά του.

Ηλιας Α
02-04-18, 13:32
Καλό Παράδεισο να έχει και τα συλλυπητήριά μου σε όλους τους οικείους του.

agis68
02-04-18, 17:01
Η εξόδιος ακολουθία θα γίνει στο Νεκροταφείο του Σχιστού στις 3.30μμ αύριο Τρίτη

Οσοι μπορείτε να έλθετε να τον τιμήσετε.

Καλό παράδεισο φιλαράκι να έχεις....

Fixxxer
02-04-18, 18:37
Δεν τον ηξερα τον Θωμα...
Συλλυπητηρια στην οικογενεια του, να ζησουν να τον θυμουνται...

aris52
02-04-18, 19:29
Τα θερμά μου συλλυπητήρια

nick1974
02-04-18, 21:35
δε τον ηξερα τον ανθρωπο αλλα κριμα.
Θερμα συλλυπητηρια.

ΝΕΚΤΑΡΙΟΟΣ
02-04-18, 23:02
τα θερμα μου συλλυπητηρια.

VaselPi
02-04-18, 23:24
Δεν τον γνώρισα τον άνθρωπό. Κρίμα.
Θερμά συλλυπητήρια.
Βασίλειος.

αλπινιστης
03-04-18, 00:26
Συλλυπητηρια για τον ωραιο αυτο ανθρωπο...
Κουραγιο για την οικογενεια του και
Αγι σε ευχαριστουμε για την κινηση σου και την βοηθεια που του προσεφερες...

thanasis 1
03-04-18, 00:36
Κριμα πολυ κριμα,καλο ταξιδι θωμα. :saad:
Τα θερμα συλλυπητηρια μου.

Neuraxia
03-04-18, 00:49
Συλλυπητήρια και απο εμένα .Υπομονή στην οικογένεια του.

DGeorge
03-04-18, 02:29
Είμαι στη δυσκολη θέση να ενημερώσω το φόρουμ πως ο Θωμάς κατέληξε χθες το βράδυ στην Κλινηκη Αγιοι Ανάργυροι. Ευχαριστώ όλους όσους συμπαράσταθηκαν. Η καρδιά του φίλου μου δεν άντεξε......θα ενημερώσω τα της κηδείας,,,

Να σας πω μόνο πως κλαίω και γράφω αυτό μόνο.....Να τον θυμόμαστε τον φιλαράκο μας....Τώρα το είδα! Καλό δρόμο να έχει!!! Κουράγιο και Δύναμη στους δικούς του!!

kioan
03-04-18, 11:12
Συλλυπητήρια και κουράγιο στην οικογένεια και τους δικούς του...


Άγι, αν θεωρείς πως μπορούμε να βοηθήσουμε κι άλλο την οικογένειά του (εφόσον και η σύζυγός του δεν έχει σταθερή εργασία), να το κάνουμε.

manolena
03-04-18, 11:29
...Είμαι στη δυσκολη θέση να ενημερώσω το φόρουμ πως ο Θωμάς κατέληξε χθες το βράδυ στην Κλινηκη Αγιοι Ανάργυροι...Να τον θυμόμαστε τον φιλαράκο μας....

Για όσους απο εμάς έτυχε να γνωρίσουμε τον κ. Θωμά, μένει τώρα πια αυτή η ανάμνησή του. Η ανάμνηση ενός ανθρώπου με όρεξη, μεράκι, κέφι για ζωή... Τώρα μόλις διάβασα την ανάρτηση και θέλω να πω
πως ξέροντας και την ιστορία σας, Άγι, καταλαβαίνω -όσο γίνεται- τη συντριβή και τον πόνο σου για τον καλό φίλο... Μακάρι να έχει καλό δρόμο εκεί που πάει, μαζί με τις δικές μας προσευχές η ψυχή του, το
έχει ανάγκη τώρα... Θερμά, ολόψυχα συλλυπητήρια στους δικούς του ανθρώπους, σε σένα.... Πόσο πολύ λυπάμαι, αλήθεια, πόσο πολύ...

misterno
03-04-18, 12:28
Θερμά συλληπητήρια στην οικογένεια του. Άγη έκανες τεράστια προσπάθεια αλλά ο Θεός είχε άλλα σχέδια για τον φίλο σου, έναν καλό Παράδεισσο.

αλπινιστης
03-04-18, 13:18
Άγι, αν θεωρείς πως μπορούμε να βοηθήσουμε κι άλλο την οικογένειά του (εφόσον και η σύζυγός του δεν έχει σταθερή εργασία), να το κάνουμε.

Αγι, οταν μπορεσεις, δες τι γινεται και ενημερωσε μας για το πως. Για να μην ερθει η οικογενεια σε δυσκολη θεση, πες οτι ειναι μια κινηση στην μνημη του απο ανθρωπους που τον εκτιμουσαν.

agis68
03-04-18, 13:23
Φίλοι μου καλοί ευχαριστώ. Ο Μάνος κατάλαβε τι φιλία μας συνέδεε και πόσο μου λείπει. Ευχαριστώ για ότι κάνατε και προσφέρατε. Αν νομίζετε πως μπορούμε να ενισχύσουμε την γυναίκα του καλό είναι να γίνει. Εγώ προσωπικά δεν αντέχω να πάω στη κηδεία. Μίλησα με τον γιο του Στάθη και με την Ιουλία και τους ενημέρωσα....Δεν είμαι σε θέση να συμπαρασταθώ στους δικούς του.

Να ενημερώσω μόνο πως ο Θωμάς είχε χωρίσει από την πρώτη του γυναίκα που έχουνε και τον Στάθη και για πολλά χρόνια τώρα συντροφος στη Ζωή είναι η Julia που την υπεραγαπούσε και τον λάτρευε. Την Julia λοιπόν καλώ αν είναι δυνατό να στηρίξουμε με λίγη επιδότηση από όλους μας. Εγω προσωπικά δεν ξεχωρίζω την Julia από τον Θωμά, και όπως στήριζα εκείνον θα στηρίζω και την συντροφο της ζωής του.

Με τον Θωμά γνωριστήκαμε μέσω μια αγγελίας του εδώ στο φόρουμ κάπου 10 χρόνια πίσω. Αμέσως δέσαμε σε σημείο με ένα νεύμα να καταλαβαίνουμε ο ένας τον άλλον. Από τότε τα απογεύματα τα περνάγαμε είτε στο εργαστήριο του αναλύοντας οτιδήποτε είτε στη μικρή βεράντα. Θα μου λείψουν αυτά τα απογεύματα. Ο Θωμάς είτανε ένας πανέξυπνος πολυμήχανος άνθρωπος. Είχε μεράκι και κέφι και καταγίνονταν με πολλά πράγματα που όλα τα έφερε εις πέρας. Αν και χημικός είχε τα ηλεκτρονικά για χόμπι και τα έφερε σε τέλειο επαγγελματικό επίπεδο. Ακόμη και εδώ μέσα υπάρχουν υπέροχες κατασκευές του που σχεδόν σε όλες τις δουλεύαμε μαζί. Μου λείπει πολύ. Καλό Παράδεισο φιλαράκο μου...καλό Παράδεισο

street
04-04-18, 03:58
δυσαρεστα πραγματα ... τα εχω περασει ...:saad: απ την αλλη αναποφευκτα ολοι καποια στιγμη θα συναντηθουμε σε εκεινο το μερος και θα τα λεμε :biggrin: δυναμη μονο , η συγκινηση βγαζει μονο δυναμη και θεληση ....

liat
04-04-18, 08:53
Ο Θεός να αναπαύσει την ψυχή του!
Καλό ταξίδι στον Θωμά και δύναμη στην οικογένειά του!

sot1
04-04-18, 09:17
Ο Θεός να αναπαύσει την ψυχή του . Συλλυπητήρια στην οικογένεια του .

bchris
05-04-18, 02:45
Κρίμα.
Συλλυπητήρια κι από μένα.