PDA

Επιστροφή στο Forum : Ειμαί Ηλεκτρολογός και ψαχνω δουλεια σε εγκαταστατη-Εργο στη ΒΙΟ-ζωνη Αθηνας-Χαλκιδα



Panagiotis1988
13-03-19, 23:04
Γεία Σας ψαχνω δουλεία να δουλεψώ σε εγκαταστάτη ηελκτρολογό η εργολαβό ηλεκτρολογό σε εργοστασιό η εργολαβία στης περιοχές Χαλκιδα κοντά χαλκίδα οινοφύτα σχηματαρί , εχώ τελιωσή Ιεκ θερμουδραύλικος και πειρά και τη πιστοποίηση και Ηλεκτρολογογός Επας και εχω βγαλη και την αδεία Α,Γ,Δ ειναί αναγκη βοηθιστέ με εχω φταση σε μεγαλή ηλικία και δεν θα με περνουνέ για βοηθο μαζευω ενσυμά για να γινω εγκαταστατής εχω χαση 2 χρονια επιδή πηγα ενιαίο λυκείο και 2 χρονιες πριν παω ιεκ και 1 χρονο απο το στρατο και 1 ανεργός ειμαί πισώ 6 χρονία ειχα βρη δουλεία σε ενα κεινωφελες προγραμά απο το οαεδ και ειχα δουλεψεί με 3 διαφορετικούς τεχνίτες αυτή τη στιγμή εχω προυπηρεσιά 16 μηνές με εχει φαεί η στεναχωρια γιατη περνουνε ατομα χωρης να εχουνε βγαλη σχολή και δεν περνουνέ εμενα θελω δουλεια νομιμη εστω με χαμηλή αποδοχη χρήματων μπορη το αφεντικό να επιδοτηθή απο το Οαεδ και να του πληρωνετέ απο το Οεδ μεγαλο ποσοστο απο αυτά που θα μου δινή

mikemtb
13-03-19, 23:06
Δύσκολα τα πράγματα φίλε μου.....

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Panagiotis1988
13-03-19, 23:06
Εχώ διπλώμα ερασιτεχνικό Β' και εχω τελιώση Θερμουδραυλικός σε Ιεκ εδωσα φετος εξετάσης της περασά