PDA

Επιστροφή στο Forum : Ταμπλώ ακροδεκτών κινητήρων



thomasgree
22-05-19, 21:35
Καλησπερα
Ψαχνω να βρω ενα μικρο ταμπλω απο κινητρα γιατ μου σπασε η βαση (Μ6) του βακελιτη σε 2 σημεια δεν παιρνει ζορι δεν κολλιεται.
Το θεμα μου ειναι πως δεν τα βλεπω πουθενα σε αναζητηση. Καποιο λινκ ρε παιδια!

QED
23-05-19, 09:19
Καλημέρα εγώ όταν χρειάστηκα μεγάλο ταμπλώ για 1 μοτέρ 50hp βρήκα σε μαγαζί με περιελίξεις

Ηλιας Α
23-05-19, 10:09
κοίτα στα υλικά περιελίξεων πιστεύω να βρεις

nick1974
23-05-19, 10:10
στα μαγαζια με υλικα περιελιξεων εχει οτι κουτι για οτι μοτερ θες.
κιβωτιο κινητηρα θα το ζητησεις.
αν δεις εχει κι ενα νουμερακι (ειναι στανταροποιημενα) αλλα και με τις διαστασεις να το ζητησεις αν δε το βρισκεις δεν ειναι θεμα.
Τωρα αν ειναι κατι πραγματικα παρα πολυ παλιο πριν τη στανταροποιηση (50-60 χρονων πχ) πιθανο να χρειαστει να ταιριαξεις αλλες βιδες

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

thomasgree
23-05-19, 14:05
Σα; ευχαριστω για τις απαντησεις δεν εχουν αυτη τη στιγμη τιποτα στην περιοχη μου οταν ανεβω Αθηνα σε μια βδομαδα θα κοιταξω. Μα ουτε τα μαγαζια ηλεκτρολογικου εξοπλισμου να μην εχουν εστω εναν προμηθευτη!.....

nick1974
23-05-19, 15:25
Σα; ευχαριστω για τις απαντησεις δεν εχουν αυτη τη στιγμη τιποτα στην περιοχη μου οταν ανεβω Αθηνα σε μια βδομαδα θα κοιταξω. Μα ουτε τα μαγαζια ηλεκτρολογικου εξοπλισμου να μην εχουν εστω εναν προμηθευτη!.....τα μαγαζια που θες ειναι αυτα που λενε "ειδη περιελιξεων και μονωτικα υλικα".
Στην Αθηνα δεν ξερω, αλλα στον Πειραια ειναι το Coil (Μαιχοσογλου) και αλλο ενα στη Μεθωνης που δε θυμαμαι ονομα.

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk