PDA

Επιστροφή στο Forum : Ερώτηση για Φωτοβολταικό



kmantsios
17-08-19, 08:43
Καλημέρα σε όλους.
θα ήθελα να την βοήθεια σας και την άποψη σας στον παρακάτω προβληματισμό μου.
Διαθέτω οικόπεδα στο νομό Αργολίδας τα οποία παραμένουν ανεκμετάλλευτα εδώ και χρόνια και σκεφτόμουν αν θα με συνέφερε να εγκαταστήσω ένα η και περισσότερα φωτοβολταικά με μοναδικό σκοπό την πώληση όλης της παραγωγής στην ΔΕΗ.

ευχαριστώ

Κώστας

genesis
17-08-19, 09:37
Καλημέρα Κώστα. Διάβασε εδώ https://helapco.gr/pdf/HELAPCO_PV_Investment_Guide.pdf.

kmantsios
17-08-19, 14:41
Ευχαριστώ. Ξέρεις να μου προτείνεις και κάποια εταιρεία αξιόπιστη? Μπορείς να μου στείλεις και pm.

StyDel_skg
17-08-19, 16:08
καλησπερα Κωστα
Διαβασα το μηνυμα σου και επικοινωνησα με συνεργατη ο οποιος εκτος απο την κατασκευη-συντηρηση εχει και αρκετα ιδιοκτητα Φ/Β μεταξυ αυτων και καποια στην περιοχη τις Μανωλαδας. Μου ειπε οτι ¨η Πελοπονησος ειναι κλειστη λογο δικτυου¨ . Για ΄περισσοττερες πληροφοριες επικοινωνησε απ' ευθειας μαζι μου

kmantsios
18-08-19, 22:32
καλησπερα Κωστα
Διαβασα το μηνυμα σου και επικοινωνησα με συνεργατη ο οποιος εκτος απο την κατασκευη-συντηρηση εχει και αρκετα ιδιοκτητα Φ/Β μεταξυ αυτων και καποια στην περιοχη τις Μανωλαδας. Μου ειπε οτι ¨η Πελοπονησος ειναι κλειστη λογο δικτυου¨ . Για ΄περισσοττερες πληροφοριες επικοινωνησε απ' ευθειας μαζι μου

Στείλε μου σε παρακαλώ το κινητό σου σε PM

Ευχαριστώ