PDA

Επιστροφή στο Forum : πρόβλημα με login στο internet banking-κάνει ανανέωση της σελίδας αυτόματα



tzitzikas
31-01-20, 18:03
Καλησπέρα σας. Προσπαθώ να κάνω login στο i-banking της Εθνικής Τράπεζας και μόλις βάλω το UserID μου ανοίγει το παράθυρο για το password και ξαφνικά γίνεται ανανέωση της σελίδας αυτόματα πριν προλάβω να γράψω καν το password και με πηγαίνει πάλι απο την αρχή στην σελίδα του login με αποτέλεσμα να μην μπορώ να μπώ στο internet banking. Δοκίμασα με opera, με Chrome και με firefox αλλα τίποτα, δεν μπορώ να μπώ στο internet banking. Ο υπολογιστής είναι καινούργιος με windows 10. Στο λαπτοπ που και αυτό έχει windows 10 με Chrome μια χαρά δουλεύει. Δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει και γίνεται αυτή η αυτόματη ανανέωση της σελίδας. Εχω κάνει αποδοχή όλων των cookies της σελίδας της τράπεζας. καμιά ιδέα?? Υπάρχει περίπτωση να είναι κάποιο κουμπί ενεργοποιημένο απο το πληκτρολόγιο που το προκαλεί αυτό?? Ευχαριστώ!

el greco 1
31-01-20, 18:27
ισως εχει προβλημα το σιτε τις τραπεζας.παρε ενα τηλ. και ρωτα.

tzitzikas
31-01-20, 18:52
ισως εχει προβλημα το σιτε τις τραπεζας.παρε ενα τηλ. και ρωτα.
δεν νομίζω γιατί και απο το λαπτοπ που εχει windows 10 με το chrome μια χαρα μπαινει απο το ίδιο ρουτερ την ίδια ώρα που απο το pc μου κάνει αυτά τα περίεργα με τις ανανεώσεις.

maxtak
31-01-20, 20:16
Καλησπέρα σας. Προσπαθώ να κάνω login στο i-banking της Εθνικής Τράπεζας και μόλις βάλω το UserID μου ανοίγει το παράθυρο για το password και ξαφνικά γίνεται ανανέωση της σελίδας αυτόματα πριν προλάβω να γράψω καν το password και με πηγαίνει πάλι απο την αρχή στην σελίδα του login με αποτέλεσμα να μην μπορώ να μπώ στο internet banking. Δοκίμασα με opera, με Chrome και με firefox αλλα τίποτα, δεν μπορώ να μπώ στο internet banking. Ο υπολογιστής είναι καινούργιος με windows 10. Στο λαπτοπ που και αυτό έχει windows 10 με Chrome μια χαρά δουλεύει. Δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει και γίνεται αυτή η αυτόματη ανανέωση της σελίδας. Εχω κάνει αποδοχή όλων των cookies της σελίδας της τράπεζας. καμιά ιδέα?? Υπάρχει περίπτωση να είναι κάποιο κουμπί ενεργοποιημένο απο το πληκτρολόγιο που το προκαλεί αυτό?? Ευχαριστώ!


προφανώς έχει κλειδώσει.
Πάρε τηλ. να στο ξεκλειδώσουν αν και έχει σελίδα που μπορείς να το ξεκλειδώσεις μόνος σου...
Ψάχτο λίγο
..αν μπαίνεις από άλλο browser καθάρισε την cach αυτού που δεν μπαίνει

valis
01-02-20, 08:27
δεν νομίζω γιατί και απο το λαπτοπ που εχει windows 10 με το chrome μια χαρα μπαινει απο το ίδιο ρουτερ την ίδια ώρα που απο το pc μου κάνει αυτά τα περίεργα με τις ανανεώσεις.


Διέγραψε ολα τα cookies απο τον browser που εχεις στο pc, πιθανότατα θα λυθει το πρόβλημα.

tzitzikas
01-02-20, 09:34
καλημέρα. όπως σας είπα μπαίνω κανονικά απο το λάπτοπ με chrome στο λαγαριασμό μου και απο το ίδιο ρουτερ. Δεν έχει κλειδώσει. άρα κάτι παίζει με το pc και τους 3 browsers. την cache την καθάρισα και τα cookies όλα αλλά δεν γίνεται τίποτα

744
01-02-20, 16:46
Από τότε που άλλαξε το site της η Εθνική και εγώ έχω διάφορα θεματάκια αλλά όχι αυτό που αναφέρει ο Παναγιώτης.

aktis
01-02-20, 19:13
Νομίζω σε ρωτάει αν θέλεις το νέο περιβάλλον ή το παλιό .

744
02-02-20, 00:51
Αφού μπεις από το νέο....